اپلیکیشن AnyDesk یکی از اپ‌هایی دسترسی از راه دور و کنترل ریموت کامپیوترها است. این اپ کم‌حجم و رایگان، با امکانات متنوع و جامعی که دارد، محبوب شده و در برابر رقبای قدیمی مثل TeamViewer قد علم کرده است. خوشبختانه اپلیکیشن AnyDesk برای اندروید نیز منتشر شده و این یعنی می‌توانید با گوشی و تبلت اندرویدی، به کامپیوتر ویندوزی که البته به اینترنت متصل است، دسترسی داشته باشید و آن را کنترل کنید.

در ادامه با قابلیت‌های اپلیکیشن AnyDesk بیشتر آشنا می‌شویم. برای دانلود آخرین نسخه‌ی این اپ با لینک مستقیم و همین‌طور از گوگل پلی، به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

کنترل کردن یک کامپیوتر از طریق اینترنت یا به اصطلاح کنترل ریموت، کاری است که این روزها از طریق گوشی و تبلت نیز امکان‌پذیر است. سال‌ها پیش سیستم عامل گوشی‌ها بسیار ساده و ابتدایی بود و حتی قابلیت نصب کردن اپلیکیشن وجود نداشت اما این روزها می‌توانید اپ‌های مفید و کاربردی نظیر AnyDesk را نصب کنید و از طریق گوشی، به لپ‌تاپ یا کامپیوتر خویش دسترسی پیدا کنید. می‌توانید کامپیوتر را خاموش کنید، فایل‌هایی که در حال دانلود شدن است را چک کنید، یک موضوع آموزشی نظیر کار با یک نرم‌افزار را به کسی توضیح بدهید یا در مورد یک مشکل، از وی راهنمایی بخواهید و بسیاری کارهای دیگر. در واقع کاربرد نرم‌افزارهایی مثل TeamViewer و AnyDesk بسیار متنوع است. با انی‌دسک حتی می‌توانید فایل برای شخص مقابل ارسال کنید و حین ارتباط ویدیویی، با وی چت کنید.

برای اتصال به یک کامپیوتر از طریق AnyDesk، می‌بایست نسخه‌ی مخصوص ویندوز، لینوکس یا مک‌او‌اس را به تناسب سیستم عامل کامپیوتر موردنظر دانلود کرده و اجرا کنید. در ویندوز حتی نیازی به نصب کردن نیست چرا که این نرم‌افزار به صورت پرتابل اجرا می‌شود. پس از اجرا کردن، یک شناسه برای سیستم موردنظر ایجاد می‌شود. اکنون می‌توانید اپلیکیشن موبایل AnyDesk را اجرا کنید و با وارد کردن شناسه‌ی سیستم موردنظر و در صورت نیاز ورود پسورد، به آن متصل شوید.

اگر سرعت اینترنت کافی باشد، ویدیویی از صفحه نمایش سیستم موردنظر به صورت زنده و آنی و البته با کیفیت بالا برایتان ارسال می‌شود. اگر سرعت اینترنت پایین باشد هم عملکرد AnyDesk در قیاس با اپ‌های مشابه، بهتر است. اگر مالک سیستم موردنظر، امکان کنترل کردن با موس و کیبورد را مجاز کرده باشد، حتی می‌توانید سیستم موردنظر را از طریق اپلیکیشن موبایل AnyDesk کنترل کنید.

مزیت AnyDesk نسبت به نرم‌افزارهای مشابه، امکانات متنوع، پشتیبانی از همه‌ی سیستم عامل‌ها نظیر ویندوز، مک‌او‌اس، اندروید، لینوکس و iOS و همین‌طور کم‌حجم بودن و رایگان بودن اپلیکیشن آن است. انی‌دسک از نظر امنیت نیز با توجه به رمزگذاری TLS، یکی از بهترین اپلیکیشن‌های دسترسی ریموت محسوب می‌شود. در ادامه با امکانات و ویژگی‌های انی‌دسک بیشتر آشنا می‌شویم.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های AnyDesk Remote Control

 • سازندگان نرم‌افزار AnyDesk نسخه‌ی مخصوص همه‌ی سیستم عامل‌ها را منتشر کرده و مرتباً بروزرسانی می‌کنند. لذا با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید همه‌ی وسایل خویش و البته دیگران را از طریق اینترنت کنترل کنید.

دانلود برنامه انی دسک با لینک مستقیم برای اندروید AnyDesk 7.0.0 آپدیت اردیبهشت

 • عملکرد AnyDesk سریع و با تأخیر بسیار کم است. البته اگر سرعت سرویس اینترنت در وسیله‌ی مبدأ و مقصد کافی باشد. در صورت بالا بودن سرعت اینترنت، ویدیوی زنده‌ای که دریافت می‌کنید، سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه خواهد داشت که بسیار عالی است و تمام حرکات موس و سایر عناصر گرافیکی، روان خواهد بود.

دانلود برنامه انی دسک با لینک مستقیم برای اندروید AnyDesk 7.0.0 آپدیت اردیبهشت

 • با انی‌دسک هم می‌توانید کامپیوتر خود را از راه دور و از طریق گوشی کنترل کنید و هم قابلیت کنترل کردن گوشی از طریق کامپیوتر وجود دارد.
 • اپلیکیشن موبایل انی‌دسک برای اندروید و iOS و نسخه‌ی دستاپی آن برای ویندوز و لینوکس و مک‌او‌اس، ساده و سبک طراحی شده و در عین حال امکانات آن بسیار عالی و جامع است.

دانلود برنامه انی دسک با لینک مستقیم برای اندروید AnyDesk 7.0.0 آپدیت اردیبهشت

دانلود برنامه انی دسک با لینک مستقیم برای اندروید AnyDesk 7.0.0 آپدیت اردیبهشت

 • استفاده از AnyDesk ساده و سریع است و نیاز به تجربه و دانش چندانی ندارد. به همین جهت شرکت‌های نرم‌افزاری برای ارایه کردن آموزش، پشتیبانی و رفع مشکلات مشتریان، معمولاً از AnyDesk استفاده می‌کنند.
 • می‌توانید حساب کاربری بسازید و دیوایس‌های خویش را در آن اضافه کنید. در این صورت اتصال به وسایل ساده‌تر و سریع‌تر خواهد شد.

دانلود برنامه انی دسک با لینک مستقیم برای اندروید AnyDesk 7.0.0 آپدیت اردیبهشت

دانلود برنامه انی دسک با لینک مستقیم برای اندروید AnyDesk 7.0.0 آپدیت اردیبهشت

ویژگی‌ها و تغییرات آخرین نسخه‌ی انی‌دسک

بهبود عملکرد و رفع باگ‌های جزئی

New input mehtod: Send full sentences and emojis

Added button to send trace file over active session

Fixed file manager home path

Fixed crash when applying group policies

Fixed crash when applying group policies

Fixed injection of some characters

دانلود AnyDesk

 • برای اندروید: ۴.۴ به بعد
   

دانلود AnyDesk با لینک مستقیم، آخرین نسخه جمعه 29 اردیبهشت

 • جدیدترین آپدیت جمعه 29 اردیبهشت 1402
 • آخرین نسخه: AnyDesk 7.0.0
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-05-19 Time: 12:49:24
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-05-19 Time: 15:36:47

دانلود AnyDesk با حجم ۰.۰ مگابایت