شاید در استفاده از اینستاگرام به اینستاگرام فارسی نیاز داشته باشید و امکاناتی بیش از اپ اصلی اینستاگرام لازم داشته باشید. اینستاگرام پرو یکی از بهترین مودهای اینستاگرام است که امکانات متعددی در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید به جای اپ اصلی اینستاگرام از این اپ استفاده کنید. به عنوان مثال اگر بخواهید عکس پروفایل افراد را با سایز بزرگ دریافت کنید، این قابلیت در اینستاگرام پرو وجود دارد در حالی که در نسخه‌ی اصلی اپ اینستاگرام وجود ندارد! دانلود عکس و ویدیو با کیفیت اصلی نیز امکان‌پذیر و بسیار ساده است.

بنابراین برای دانلود اینستاگرام با قابلیت دانلود فیلم از اینستاگرام و دانلود اینستاگرام فارسی جدید، به انتهای صفحه مراجعه فرمایید. در ادامه اپ اینستاگرام پرو و امکانات آن را معرفی می‌کنیم و سپس به موضوع دانلود اینستاگرام پرو با لینک مستقیم می‌پردازیم. با ما باشید.

دانلود اینستاگرام با قابلیت دانلود: Instagram Pro

در اپلیکیشن اصلی اینستاگرام امکانات کم و بیش محدود است و افراد برای دانلود عکس و ویدیو با کیفیت بالا دچار مشکل می‌شوند. به عنوان مثال کاربر نمی‌تواند عکس پروفایل موردنظر را با سایز دانلود کند. به همین جهت بسیاری از کاربران اندروید به دنبال بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام و ذخیره در گالری هستند.

اگر از کامپیوتر استفاده کنید، دانلود فیلم از اینستاگرام با استفاده از افزونه‌های گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس نسبتاً ساده است اما در گوشی اندروید، نصب کردن افزونه محدودیت دارد و کار ساده‌ای نیست. برای دانلود از اینستاگرام اندروید، راهکار بهتر این است که از اپ‌های اینستاگرام حرفه ای استفاده کنید. یکی از این برنامه ها، اینستاگرام پرو است.

معرفی کردن بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام کار ساده‌ای نیست چرا که چند اپ اینستاگرام حرفه ای منتشر شده است ولیکن اپلیکیشن اینستاگرام پرو و اینستا پرو، دو اپ برتر در این زمینه محسوب می‌شوند. بنابراین اگر به دنبال دانلود اینستاگرام قوی و حرفه ای هستید، بهتر است اینستاگرام پرو را دانلود و تست کنید.

آشنایی با بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام

همان طور که اشاره کردیم ویژگی اصلی اینستاگرام پرو این است که امکان دانلود از اینستاگرام و ذخیره در گالری را فراهم می‌کند. می‌توانید عکس پروفایل را در سایز اصلی دانلود و ذخیره کنید و همین‌طور انواع ویدیو و عکس از اینستاگرام دانلود کنید. می‌توانید ویدیوهای کوتاه و ویدیوهای طولانی بخش IGTV را به سادگی در اندروید دانلود کنید. بنابراین اگر به فکر دانلود اینستاگرام با قابلیت دانلود هستید، اینستاگرام پرو را توصیه می‌کنیم.

از دیگر قابلیت‌های اپ اینستاگرام حرفه ای می‌توان به پشتیبانی از زبان فارسی اشاره کرد. البته این قابلیت در اپ اصلی اینستاگرام هم وجود دارد. لذا اگر هدف شده دانلود اینستاگرام فارسی با لینک مستقیم است، بهتر است روش تغییر زبان در اپ اینستاگرام اصلی را یاد بگیرید و به دنبال دانلود اینستاگرام با لینک مستقیم باشید.

در اینستاگرام پرو می‌توانید ویدیوها را به کمک برنامه‌های ویدیو پلیر حرفه‌ای نظیر MX Player‌ باز کنید که عملکرد بهتری نسبت به اینستاگرام دارد. می‌توانید گزینه‌ی پخش ویدیو به همراه صدا را فعال کنید تا زمانی که ویدیویی را باز می‌کنید، صدای آن نیز به صورت خودکار پخش شود. می‌توانید قابلیت جلوگیری از پخش خودکار یا AutoPlay ویدیوها را غیرفعال کنید. امکان باز کردن لینک صفحات وب در مرورگر گوگل کروم یا هر مرورگری که ترجیح می‌دهید نیز در اپلیکیشن Instagram Pro پیش‌بینی شده است.

اشتراک گذاری لینک عکس و ویدیو اینستاگرام در اینستاگرام پرو ساده است و محدود به اینستاگرام نیستید بلکه می‌توانید لینک عکس یا ویدیو را در واتساپ و غیره به اشتراک بگذارید.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب اینستاگرام پرو، دانلود استوری اینستاگرام دیگران است. در واقع این اپ، برنامه دانلود استوری اینستاگرام فارسی نیز محسوب می‌شود و شما را از نصب کردن افزونه و مراحل پیچیده بی‌نیاز می‌کند.

شاید برایتان سوال شده که چطور ایستوری دیگران را ببینیم بدون اینکه متوجه شوند؟ اپلیکیشن اینستاگرام پرو این قابلیت را دارد! بنابراین نیازی به اپلیکیشن اضافی و جستجو برای سایت دیدن استوری اینستاگرام به صورت مخفیانه نیست. برای دیدن ایستوری ایسنتا بدون فهمیدن طرف مقابل کافی است Instagram Pro را نصب کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب Instagram Pro، امکان کپی و پیست کردن متن است. می‌توانید متن پست دیگران و همین‌طور متنی که در بیو پروفایل نوشته‌اند را کپی کنید و از آن در پست‌های خودتان استفاده کنید. در این اپ لینک‌هایی که در متن پست‌ها تایپ شده، مثل لینک‌های معمولی قابلیت کلیک کردن و باز کردن دارند.

در اینستاگرام پرو می‌توانید کاری کنید که پیام‌های بخش دایرکت خوانده نشده باقی بماند! البته اگر پیام بفرستید، وضعیت پیام‌های قبلی به خوانده شده تغییر می‌کند. علاوه بر این می‌توانید استاتوس در حال تایپ یا Typing را غیرفعال کنید تا طرف مقابل متوجه نشود که در حال تایپ کردن پیام هستید.

به صورت خلاصه امکانات اینستاگرام پرو شامل موارد زیر است:

 • امکان فارسی کردن اینستاگرام یا تغییر زبان اینستاگرام به فارسی
 • امکان دانلود از اینستاگرام و ذخیره در گالری
 • دیدن استوری دیگران بدون فهمیدن طرف مقابل
 • دانلود عکس پروفایل دیگران در سایز بزرگ و اصلی
 • کپی کردن متن پست ها و کپی کردن بیو پروفایل
 • تماشای ویدیوها در ویدیو پلیر دلخواه
 • فعال کردن پخش صدای ویدیوها به صورت خودکار
 • اشتراک گذاشتن لینک عکس و ویدیوها در واتس اپ و غیره

 

دانلود اینستاگرام پرو با لینک مستقیم

دقت کنید که نسخه پرو این برنامه مستقل از Instagram است و کنار آن نصب می‌شود. در واقع می‌توانید در کنار این برنامه، از اینستاگرام اصلی استفاده کنید. اما نسخه پلاس به جای نسخه اصلی اینستاگرام نصب می‌شود و لذا می‌بایست اپلیکیشن اصلی اینستاگرام را حذف کنید و سپس نسخه پلاس این برنامه را نصب کنید.

 • برای اندروید: 5.0 به بعد
   

دانلود Instagram Pro با لینک مستقیم، آخرین نسخه جمعه 29 اردیبهشت

 • جدیدترین آپدیت جمعه 29 اردیبهشت 1402
 • آخرین نسخه: Instagram Pro 9.90
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-05-19 Time: 12:55:54
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-05-19 Time: 16:53:06