اسنپ تیوب برنامه‌ای برای دانلود از یوتیوب و اینستاگرام است و شاید بهترین برنامه دانلود از یوتیوب برای اندروید، این اپلیکیشن ساده و کاربردی باشد. برای دانلود از یوتیوب در اندروید و هر سیستم عامل دیگری می‌توانید از سایت‌هایی که لینک مستقیم ویدیوهای یوتیوب را استخراج می‌کنند استفاده کنید اما Snaptube اپ ساده‌تری است. کافی است صفحه موردنظر در یوتیوب را باز کنید و آن را با دکمه‌ی اشتراک گذاری یا Share به اپ Snaptube بفرستید. اسنپ تیوب لینک مستقیم ویدیو را شناسایی کرده و دانلود ویدیو آغاز می‌شود.

برای دانلود بهترین برنامه دانلود از یوتیوب برای گوشی اندروید و در واقع دانلود Snaptube با لینک مستقیم به انتهای صفحه مراجعه کنید. لینک دانلود نسخه VIP اپ Snaptube و همین‌طور آخرین نسخه بتا این برنامه را در ادامه مطلب ارایه می‌کنیم.

دانلود ویدیو از سایت‌هایی نظیر یوتیوب ساده نیست چرا که لینک مستقیم ویدیوها مخفی شده است. شاید کاربر حرفه‌ای بتواند لینک دانلود را با روش‌های خاص پیدا کند اما عموم کاربران همیشه به دنبال برنامه دانلود از یوتیوب برای اندروید هستند. البته موضوع صرفاً دانلود از YouTube نیست، دانلود از سایت‌هایی نظیر Vimeo و اینستاگرام و غیره نیز کار مشکلی است. به همین جهت به یک نرم افزار مدیریت دانلود قوی نیاز دارید که برای دانلود ویدیو و آهنگ طراحی شده باشد و از سایت‌های مختلف پشتیبانی کند. Snaptube علاوه بر اینکه برنامه دانلود فیلم از یوتیوب محسوب می‌شود، برنامه دانلود ویدیو از اینستاگرام و تعداد زیادی سایت و اپ دیگر نیز محسوب می‌شود و شما را از نصب کردن اپ‌های متعدد بی‌نیاز می‌کند.

دقت کنید که این برنامه، بهترین برنامه دانلود منیجر اندروید نیست بلکه مختص دانلود آسان ویدیو و آهنگ است. بهترین دانلود منیجر اندروید، اپ‌های نظیر ADM است:

دانلود مستقیم از یوتیوب بدون نرم افزار

در ویندوز یا اندروید، امکان دانلود کردن ویدیوهای یوتیوب وجود دارد. در واقع برای دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم اندروید به اپ اضافی نیاز ندارید! به عبارت دیگر به جای استفاده از نرم افزار دانلود آهنگ از یوتیوب برای اندروید یا ویندوز، می‌توانید از سایت‌هایی که لینک ویدیو و صدا را از صفحات یوتیوب استخراج می‌کنند استفاده کنید. روش کار این سایت‌ها بسیار ساده است، کافی است لینک صفحه ویدیو را در کادری پیست کنید و روی دکمه ادامه‌ی کار کلیک کنید تا لیستی از لینک دانلود ویدیو و صدا با کیفیت‌های مختلف ظاهر شود و موردی که مطلوب است را به کمک اپ‌های دانلود منیجر یا خود مرورگر گوگل کروم، دانلود کنید.

اما برای راحتی بیشتر، بهتر است به جای دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم اندروید، اپ مدیریت دانلود حرفه‌ای برای دانلود ویدیو و آهنگ نصب کنید. چندین برنامه دانلود فیلم از یوتیوب موجود است که یکی از بهترین موارد، اپلیکیشن Snaptube است. این اپ نه تنها ویدیوهای یوتیوب را دانلود می‌کند بلکه نرم افزار دانلود آهنگ از یوتیوب برای اندروید نیز محسوب می‌شود و در کنار یوتیوب از اینستاگرام و فیس‌بوک و توییتر و واتس‌اپ و تیک تاک و چندین وب‌سایت و اپ دیگر نیز پشتیبانی می‌کند.

دانلود بهترین برنامه دانلود از یوتیوب برای اندروید Snaptube 7.01.1.7016801 آپدیت خرداد

لذا اگر به دنبال برنامه دانلود فیلم از اینستاگرام هستید، اسنپ تیوب گزینه‌ی خوبی است هر چند بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام، اپ‌هایی نظیر اینستا پرو و اینستاگرام پرو است:

نحوه دانلود از اینستاگرام در کامپیوتر را توضیح دادیم، روش کار در اندروید و هر سیستم عامل دیگری به همین صورت است و کافی است از سایت‌های دانلود ویدیو و آهنگ از یوتیوب استفاده کنید. اما روش کار با Snaptube حتی ساده‌تر است! کافی است صفحه ویدیو را باز کنید و روی آیکون اشتراک گذاری تپ کرده و در لیست اپ‌ها، روی آیکون اسنپ تیوب تپ کنید. اسنپ تیوب به صورت خودکار و سریع، لینک مستقیم دانلود ویدیو را پیدا می‌کند و دانلود را آغاز می‌کند. در واقع Snaptube یک ویدیو دانلودر قدرتمند، ساده و کاربردی است.

دانلود بهترین برنامه دانلود از یوتیوب برای اندروید Snaptube 7.01.1.7016801 آپدیت خرداد

از ویژگی‌ها و نقاط قوت اپ دانلود از یوتیوب Snaptube می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشتیبانی از دانلود مستقیم ویدیو از یوتیوب و بیش از ۵۰ سایت و شبکه‌ی اجتماعی دیگر
 • قابلیت دانلود استوری اینستاگرام افراد
 • دانلود آسان ویدیوهای یوتیوب در اندروید با کیفیت‌های مختلف
 • قابلیت انتخاب کیفیت‌های مختلف صدا برای دانلود
 • امکان دانلود آهنگ از یوتیوب
 • افزایش سرعت دانلود از یوتیوب با بیشتر کردن تعداد کانکشن‌ها و همین‌طور قابلیت محدود کردن سرعت دانلود از یوتیوب
 • قابلیت دانلود مستقیم چندین ویدیو به صورت هم‌زمان
 • اسنپ تیوب از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید زبان برنامه را تغییر دهید.
 • Snaptube علاوه بر تم اصلی و روشن، تم تاریک نیز دارد.

نحوه نصب برنامه دانلود از یوتیوب برای اندروید

پس از دانلود اسنپ تیوب با لینک مستقیم، فایل APK آن را اجرا کرده و نصب کنید. اگر در نصب کردن فایل APK دانلود شده مشکل پیدا کردید، دقت کنید که شاید اولین بار است که می‌خواهید اپی که از گوگل پلی دانلود نشده را نصب کنید. لذا به تنظیمات و بخش Security یا امنیت مراجعه کرده و سوییچ گزینه‌ی Unknown source‌ را فعال کنید. در این صورت نصب کردن اپ‌هایی که از منابع ناشناخته و در واقع منابعی به جز گوگل پلی دانلود شده، امکان‌پذیر می‌شود.

دانلود Snaptube

قبل از دانلود اسنپ تیوب جدید یا دانلود اسنپ تیوب قدیمی برای اندروید، دقت کنید که نسخه VIP در حقیقت نسخه کامل و آنلاک شده است و تبلیغات در آن نمایش داده نمی‌شود. دقت کنید که نیازی به دانلود ورژن قدیمی اسنپ تیوب نیست، می‌توانید برای دانلود اسنپ تیوب زرد که در واقع نسخه جدید اسنپ تیوب است، اقدام کنید و بدون مشکل خاصی از آن استفاده کنید. روش استفاده از اسنپ تیوب جدید درست مشابه نسخه‌ی قدیمی است.

 • برای اندروید: 4.1 به بعد
   

دانلود Snaptube با لینک مستقیم، آخرین نسخه پنج‌شنبه 11 خرداد

 • جدیدترین آپدیت پنج‌شنبه 11 خرداد 1402
 • آخرین نسخه: Snaptube 7.01.1.7016801
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-01 Time: 15:28:04
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-06-02 Time: 00:07:31