در گوشی و تبلت اندرویدی که قدرت پردازنده‌ی گرافیکی پایین است، بازی سنگین با لگ و سرعت پایین اجرا می‌شود و به عبارت دیگر تیک میزند. در این شرایط استفاده از برنامه رفع لگ بازی اندروید ضروری می‌شود. PGT +: Pro GFX برنامه افزایش سرعت بازی در اندروید است و با پایین آوردن رزولوشن اجرای بازی و رفع محدودیت FPS موجب بهینه سازی بازی ها در اندروید می‌شود. به همین علت نصب کردن این برنامه را به همه‌ی کاربران گوشی‌های شیائومی و هوآوی و سامسونگ و غیره توصیه می‌کنیم.

برای دانلود برنامه رفع لگ بازی اندروید با لینک مستقیم و آشنایی با امکانات آن به ادامه مطلب توجه فرمایید.

در گوشی و تبلت ارزان، از تراشه‌ای استفاده می‌شود که قدرت پردازش گرافیکی آن نسبتاً پایین است و در نتیجه بازی‌ها با سرعت کافی اجرا نمی‌شوند و کاربر متوجه تیک زدن، لگ بازی و خلاصه FPS پایین می‌شود.

منظور از FPS، سرعت اجرای بازی است که بر حسب تعداد فریم در ثانیه بیان می‌شود. به عنوان مثال اگر سرعت اجرای بازی کمتر از ۳۰ فریم بر ثانیه باشد، چشم انسان متوجه پرک زدن و تیک می‌شود. اگر سرعت به کمتر از ۲۰ برسد، به وضوح لگ داشتن بازی حس می‌شود و برای سرعت‌های کمتر از ۱۰، عملاً بازی کردن تجربه‌ی بدی خواهد بود!

لذا سوال بسیاری از کاربران این است که:

چگونه سرعت بازی را بالا ببریم در اندروید؟

یک راهکار ساده و عالی برای بالا بردن سرعت اجرای بازی در هر سیستم عاملی از جمله اندروید، کاهش رزولوشن اجرای بازی است. به عنوان مثال به جای اینکه بازی را در رزولوشن فول اچ‌دی یا 1920 در 1080 پیکسل اجرا کنید، می‌توانید رزولوشن را به 1280 در 720 پیکسل کاهش دهید، تعداد پیکسل‌های تصویر تقریباً نصف می‌شود و سرعت اجرای بازی معمولاً در حد ۲ برابر خواهد شد. به همین سادگی مشکل فریم ریت پایین حل می‌شود و وقفه و تیک و پرک در بازی از بین می‌رود.

به جز کاهش رزولوشن، تنظیم کردن کیفیت سایه ها و نورپردازی و بافت نیز اثر زیادی بر سرعت اجرای بازی دارد. این موارد در اپ‌هایی نظیر GFX Tool لحاظ شده و تغییر دادن آن امکا‌ن‌پذیر است در حالی که ممکن است در تنظیمات گرافیکی بازی اندروید، وجود نداشته باشد!

دانلود برنامه افزایش سرعت بازی اندروید: نسخه جدید (آپدیت امروز)

دانلود برنامه افزایش سرعت بازی اندروید: نسخه جدید (آپدیت امروز)

بنابراین در پاسخ این پرسش که در اندروید چگونه سرعت بازی را بالا ببریم؟ می‌توان به اپ‌هایی اشاره کرد که امکان تغییر رزولوشن اجرای بازی را فراهم می‌کنند. در برخی از گوشی‌های سامسونگ چنین اپی وجود دارد اما در همه‌ی گوشی‌ها و برندها، چنین اپی در کار نیست. لذا کاربران اندروید به دنبال برنامه افزایش سرعت بازی شیائومی یا افزایش دهنده سرعت بازی هواوی و دیگر برندها و همین‌طور برای برنامه رفع لگ بازی جستجو می‌کنند.

دانلود برنامه افزایش سرعت بازی اندروید

در برخی از گوشی‌ها برنامه بهینه سازی بازی ها به صورت پیشفرض نصب است و نیازی به اپ مجزا نیست اما در بسیاری از گوشی‌ها چنین برنامه‌ای وجود ندارد. لذا بسیاری از افراد در صدد دانلود برنامه افزایش سرعت بازی هستند. البته منظور ما دانلود برنامه هک سرعت بازی اندروید نیست که کار آن افزایش سرعت حرکت و انیمیشن‌ها و گذر زمان در بازی است. منظور ما صرفاً افزایش FPS است.

یکی از توصیه‌های ما، دانلود برنامه GFX Tool برای اندروید است. البته برنامه‌های دیگری در گروه GFX وجود دارد که شاید بهتر از GFX Tool باشد. انتخاب دیگر دانلود PGT +: Pro GFX است که امکانات جالب و کاربردی دارد و بسیار کم حجم است و لذا به عنوان بهترین برنامه افزایش سرعت بازی معرفی می‌شود.

دانلود برنامه افزایش سرعت بازی اندروید: نسخه جدید (آپدیت امروز)

دانلود برنامه افزایش سرعت بازی اندروید: نسخه جدید (آپدیت امروز)

ما نسخه پرو این برنامه را برای دانلود آماده کرده‌ایم. به صورت خلاصه امکان این اپ شامل موارد زیر می‌شود:

  • تنظیم کردن رزولوشن اجرای بازی برای بالا بردن سرعت بازی اندروید
  • برنامه افزایش دهنده سرعت بازی برای هواوی و شیائومی و همه برندها
  • قابلیت فعال کردن HDR برای بهبود کیفیت تصویر در گوشی‌ها و تبلت‌هایی که صفحه نمایش از HDR10 پشتیبانی می‌کند.
  • بالا بردن محدودیت FPS
  • تنظیمات گرافیکی جزئی که روی سرعت اجرای بازی موثر است نظیر کاهش کیفیت سایه‌ها و بافت اجسام برای رندر شدن سریع‌تر فریم ها

دانلود جدیدترین نسخه PGT +: Pro GFX & Optimizer از گوگل پلی

دانلود PGT +: Pro GFX با لینک مستقیم

  • برای اندروید 4.3 به بعد
   

دانلود PGT Pro GFX با لینک مستقیم، آخرین نسخه پنج‌شنبه 4 خرداد

  • جدیدترین آپدیت پنج‌شنبه 4 خرداد 1402
  • آخرین نسخه: PGT Pro GFX 0.22.8
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-05-25 Time: 23:38:02
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-05-26 Time: 06:05:38