بازی ماینکرافت یک از محبوب‌ترین بازی‌های امروزی است و موضوع آن ساخت و ساز است، درست مثل ساختن اسباب‌بازی لگو یا همان بلوک‌های رنگارنگ پلاستیکی که بیشتر افراد در دوران کودکی با آن بازی کرده‌اند. ماینکرافت با همین ایده‌ی ساده طراحی شده و به محبوبیت بسیار زیادی رسیده است. علاوه بر دانلود ماینکرافت برای اندروید می‌توانید برای دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر نیز اقدام کنید چرا که این بازی نسخه مخصوص ویندوز نیز دارد.

در ادامه مطلب به معرفی ماینکرافت و آشنایی با محیط و سبک بازی ماینکرافت می‌پردازیم. در نهایت لینک دانلود ماینکرافت از گوگل پلی را ارایه می‌کنیم. برای دانلود ماینکرافت جدید با لینک مستقیم نیز به بخش دانلود مراجعه کنید.

معرفی ماینکرافت

بازی ماینکرافت توسط شرکت Mojang طراحی شده و نسخه مخصوص سیستم عامل‌های مختلف آن منتشر شده است. اگر کاربر اندروید هستید، می‌توانید برای نصب ماینکرافت اقدام کنید و مشغول ساخت و ساز در محیط ساده‌ی این بازی شوید. قیمت نسخه اصلی بازی در گوگل پلی ۷.۵ دلار است ولیکن ما نسخه پولی و کامل بازی ماینکرافت را به صورت رایگان برای دانلود آماده کرده‌ایم.

شاید در اولین نگاه، ماینکرافت یک بازی کم‌حجم با گرافیک پایین باشد و جذاب به نظر نرسد اما پس از چند دقیقه بازی متوجه می‌شوید که این بازی از جمله بازی‌های چالش برانگیز و بسیار جذاب و شاید اعتیاد آور است!

در ماینکرافت چند مود مختلف بازی وجود دارد. مود اصلی، مود ساخت و ساز است که در این حالت می‌بایست بلوک‌های متنوع را روی هم بچینید و سازه و ساختمان و هر چیزی که دلتان می‌خواهد بسازید. البته باید مراقب باشید که مبادا سازه شما فرو بریزد! در این صورت باید از نو ساخت و ساز را انجام دهید. مود بعدی مود

دانلود ماینکرافت جدید برای اندروید Minecraft 1.20.10.21 آپدیت خرداد

مود بعدی بازی ماینکرافت، حالت زنده ماندن است و باید از امکانات و ابزارهای مختلف برای زنده ماندن و شکست دادن زامبی ها استفاده کنید.

ماینکرافت مود سومی نیز دارد که مخصوص گیمرهای حرفه‌ای یا Hardcore است که می‌خواهند مهارت خود را به چالش بکشند. در این حالت اگر در محیط بازی بمیرید، دوباره باید از نو شروع کنید. به همین حالت این مود بازی مورد توجه گیمرهای مبتدی نیست.

ما در بخش دانلود، علاوه بر ماینکرافت جدید و ماینکرافت بتا که در واقع آخرین نسخه آزمایشی این بازی است و جدیدترین امکانات و ویژگی‌ها در آن وجود دارد، دانلود ماینکرافت مود با لینک مستقیم را پیش‌بینی کرده‌ایم که این نسخه برای گیمرهایی که حوصله‌ی بازی و به چالش کشیده شدن مهارتشان را ندارند، مناسب است.

دقت کنید که ماینکرافت به شکل‌های مختلفی مود شده است. در بخش دانلود ماینکرافت مود نیز چند مورد از نسخه‌های مود شده را برای دانلود قرار داده‌ایم.

برخی از گیمرها پس از دانلود MineCraft ساعت‌ها مشغول بازی می‌شوند و سازه‌هایی می‌سازند که باورکردنی نیست! ماینکرافت حالت مولتی پلیر نیز دارد. می‌توانید از طریق شبکه وای فای برای چند نفره بازی کردن اقدام کنید. اما دقت کنید که در این حالت می‌بایست برای دانلود بازی ماینکرافت دو نفره و چند نفره اقدام کنید.

دانلود ماینکرافت جدید برای اندروید Minecraft 1.20.10.21 آپدیت خرداد

برای دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر به سایت‌های دانلود بازی‌های کامپیوتر مراجعه فرمایید. ما صرفاً نسخه اندروید ماینکرافت جدید را برای دانلود قرار داده‌ایم.

ویژگی‌های بازی ماینکرافت

 • ساخت انواع ساختمان و اشیاء دلخواه با استفاده از بلوک‌ها
 • امکان طراحی خلاقانه و نمایش ایده‌های جذاب خود به دیگران
 • امکان اجرا روی انواع گوشی و تبلت حتی محصولات رده‌پایین و ضعیف به دلیل محیط ساده و گرافیک پایین بازی
 • موسیقی جذاب و صدا گذاری عالی بازی
 • قابلیت بازی مولتی پلیر یا چند نفره
 • قابلیت وصل شدن در ماینکرافت کامپیوتر به دوستان برای بازی دو نفره و چند نفره
 • قابلیت وصل شدن در ماینکرافت بتا برای بازی چند نفره

دانلود ماینکرافت از گوگل پلی

قبل از دانلود ماینکرافت برای اندروید دقت کنید که این بازی یک بازی پولی است ولیکن نسخه کرک شده آن نیز موجود است که عملاً مشابه نسخه پولی است و همه امکانات آن فعال است. نسخه اصلی بازی را می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید در حالی که نسخه کرک شده در گوگل پلی موجود نیست. علاوه بر این دانلود ماینکرافت مود از گوگل پلی امکان‌پذیر نیست در حالی که در سایت‌های دانلود اپ و بازی، چنین نسخه‌ای موجود است.

 • برای اندروید 5.0 به بعد
   

دانلود Minecraft با لینک مستقیم، آخرین نسخه جمعه 12 خرداد

 • جدیدترین آپدیت جمعه 12 خرداد 1402
 • آخرین نسخه: Minecraft 1.20.10.21
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-02 Time: 17:28:06
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-06-02 Time: 21:08:28