شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام برای به اشتراک گذاری عکس و ویدیو و استوری و به خصوص سلفی طراحی شده و محبوبیت فراوانی به ویژه در میان ایرانی‌ها دارد. می‌توانید دوستان را فالو کنید و آخرین پست‌های ایشان را ببینید، لایک کنید، در موردشان دیدگاه بنویسید و همین‌طور به اشتراک بگذارید و تگ کنید. در اپلیکیشن Instagram بخش پیام‌های مستقیم یا Direct Messages برای چت متنی و چت ویدیویی نیز پیش‌بینی شده است. 

برای دانلود آخرین نسخه اینستاگرام برای اندروید و موضوع دانلود اینستاگرام فارسی و همین‌طور آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن محبوب، به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

اینستاگرام را می‌توان دنیایی از عکس و ویدیو توصیف کرد. میلیون‌ها کاربر در این شبکه‌ی اجتماعی عضو هستند و برای به اشتراک‌گذاری خاطره‌ها، غم‌ها و شادی‌ها، اشک‌ها و لبخندها و خلاصه هر تصویری که جذاب به نظر می‌رسد، از آن استفاده می‌کنند. البته اینستاگرام صرفاً محلی برای استوری گذاشتن و سلفی گرفتن نیست بلکه می‌توانید از حیات وحش، نقاشی، معماری، خطاطی، شعر و موسیقی و غیره عکس و ویدیو بگیرید و به اشتراک بگذارید. برای دانلود آخرین نسخه اینستاگرام با لینک مستقیم به انتهای مطلب مراجعه فرمایید.

می‌توانید پست‌های مرتبط با یک موضوع را با فالو کردن هشتگ مربوطه دنبال کنید. به علاوه می‌توانید برای پست‌های خودتان هشتگ مرتبط بزنید تا دیگران ساده‌تر آن را پیدا کنند. قابلیت جستجو کردن افراد و برندها و گروه‌ها نیز وجود دارد.

ویژگی‌های اپلیکیشن Instagram برای اندروید

  • نمایش پروفایل کاربران و امکاناتی مثل Follow یا دنبال کردن، لایک کردن، دیدگاه نوشتن و به اشتراک‌گذاری ویدیو، سلفی و استوری
  • استفاده از فیلترها و استیکرها پس از عکاسی

دانلود اینستاگرام جدید و فارسی Instagram 264.0.0.22.106 آپدیت بهمن

دانلود اینستاگرام جدید و فارسی Instagram 264.0.0.22.106 آپدیت بهمن

  • قابلیت چت کردن با دیگران به صورت متنی و ویدیویی در بخش Direct

دانلود اینستاگرام جدید و فارسی Instagram 264.0.0.22.106 آپدیت بهمن

دانلود اینستاگرام جدید و فارسی Instagram 264.0.0.22.106 آپدیت بهمن

توجه کنید که اپلیکیشن‌های زیادی مرتبط با اینستاگرام و در واقع برای ویرایش و بهبود عکس و ویدیو طراحی شده است. با استفاده از این اپ‌ها می‌توانید پست‌های جذاب‌تری بگذارید که برای توسعه‌ی برند و تبلیغات مفید است.

فارسی کردن اینستاگرام و رفع مشکل فارسی نشدن اینستاگرام

شاید به دنبال دانلود اینستاگرام قوی فارسی هستید اما چنین نسخه‌ای پیدا نمی‌کنید! دقت کنید که اینستاگرام از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و نیازی به جستجو کردن در مورد دانلود اینستاگرام فارسی نیست چرا که امکان انتخاب زبان در این اپ وجود دارد. برای فارسی کردن اینستاگرام، به صفحه تنظیمات مراجعه کنید و روی Account و سپس Language تپ کنید. در این بخش می‌توانید فارسی را به عنوان زبان انتخاب کنید.

اگر به دلیل تحریم‌ها، امکان فارسی کردن اینستاگرام وجود ندارد و با مشکل روبرو شده‌اید، کافی است از نرم‌افزارهای تغییر IP و مخفی کردن آی‌پی واقعی استفاده کنید. برخی از کاربران در مورد دانلود اینستاگرام قوی فارسی جستجو می‌کنند در حالی که چنین نسخه‌ای وجود ندارد! چاره‌ی کار این است که برای فارسی کردن اینستاگرام، موقتاً فیلترشکن یا VPN را فعال کنید تا به عنوان کاربری که از کشور ایران به اینستاگرام متصل شده، شناسایی نشوید!

ویژگی‌های جدید و تغییرات آخرین نسخه‌ی اینستاگرام

بهبود جزئی عملکرد و پایداری

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام برای اندروید و دانلود Instagram Lite

  • برای اندروید: ۴.۴ و ۶ و ۸ به بعد

دانلود Instagram با لینک مستقیم، آخرین نسخه دوشنبه 3 بهمن

  • جدیدترین آپدیت دوشنبه 3 بهمن 1401
  • آخرین نسخه: Instagram 264.0.0.22.106
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-01-23 Time: 21:05:56
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-01-24 Time: 14:54:21

دانلود Instagram 165.1.0.29.119 اندروید 4.4 با حجم ۳۷.۴ مگابایت