دانلود لاکی پچر به کسانی که می‌خواهند لایسنس اپ و بازی اندروید را حذف کنند و کارهایی نظیر آفلاین کردن بازی یا اپ انجام بدهند، توصیه می‌شود. Lucky Patcher حتی بدون روت کردن اندروید هم قابلیت‌های زیادی دارد اما اگر دسترسی روت را آزاد کرده باشید، شانس موفقیت در دستکاری و حذف لایسنس برنامه‌ها بیشتر می‌شود. در واقع چیزی به اسم لاچی پچر اصل وجود ندارد و لازم نیست در مورد دانلود Lucky Patcher بدون نیاز به روت جستجو کنید چرا که این اپ هم در حالت روت شده و هم بدون روت، کار می‌کند و صد البته در حالت روت شده، توانمندی آن بیشتر می‌شود.

در بخش دانلود می‌توانید برای دانلود برنامه لاچی پچر اقدام کنید. علاوه بر دانلود لاچی پچر اصلی، دانلود لاچی پچر مود شده و همین‌طور بسته‌ی آموزش کار با لاکی پچر نیز از بخش دانلود امکان‌پذیر است.

آموزش دانلود لاکی پچر

دقت کنید که لاکی پچر به دلیل نوع عملیاتی که انجام می‌دهد، یک اپ مجاز و معمولی نیست. به همین علت در گوگل پلی برای دانلود قرار داده نشده است! حتی در مراحل نصب کردن نیز قابلیت امنیتی پلی پروتکت آن را حذف می‌کند! بنابراین می‌بایست آن را از وب‌سایت‌هایی نظیر سیاره‌ی اپ دانلود کنید و قبل از نصب کردن نیز قابلیت Play Protect را غیرفعال کنید که در ادامه به روش کار به صورت کامل و تصویری می‌پردازیم.

آیا دانلود لاکی پچر نسخه قدیمی بدون نیاز به روت ضروری است؟

دقت کنید که لاکی پچر و اپ‌هایی از این دست، برای دستکاری کردن اپلیکیشن‌ها نیاز به دسترسی کامل دارند که در سیستم عامل‌های مبتنی بر لینوکس و از جمله اندروید، به این دسترسی، دسترسی روت گفته می‌شود. در توضیح مفهوم مفهوم دسترسی روت به کاربران ویندوز می‌توان این طور مثال زد که برای دستکاری در فایل‌های یک نرم‌افزار و کرک کردن یا به عبارت دیگر شکستن قفل نرم‌افزاری آن، می‌بایست به فولدرهای موجود در درایو C که برنامه در آن نصب شده، دسترسی کامل داشته باشید و بتوانید فایل‌های برنامه را تغییر دهید. دسترسی روت در اندروید به همین معنی است.

با توجه به توضیحات فوق، روشن است که چیزی به اسم Lucky Patcher بدون نیاز به روت وجود ندارد! لاکی پچر یک نسخه‌ی اصلی و نسخه‌های مود شده دارد که همان امکانات را دارند. اگر لاکی پچر روی گوشی یا تبلت اندروید با دسترسی روت نصب شده باشد، دسترسی کاملی به فایل‌های اپ‌ها دارد و طبعاً در حذف لایسنس و شکستن قفل اپ‌ها و کارهای مشابه، موفق‌تر عمل می‌کند.

توصیه‌ی ما این است که آخرین نسخه لاکی پچر را دانلود کنید و در صورت دانلود نسخه مود نیز دقت کنید که نسخه مود بر اساس لاکی پچر اصلی و جدید ساخته شده باشد. در نسخه‌های جدیدتر لاکی پچر، امکانات و توانمندی معمولاً بیشتر است. لذا دانلود Lucky Patcher نسخه جدید تصمیم بهتری است.

امکانات لاکی پچر

لاکی پچر اپلیکیشن معروف و قدرتمندی در عرصه‌ی لایسنس اپ و بازی اندروید است. این اپ به صورتی طراحی شده که کار کردن با آن برای افراد مبتدی نیز ساده باشد. در واقع برای مود کردن یک بازی یا برنامه می‌بایست دانش برنامه‌نویسی داشته باشید و فایل‌های بسته اپ را دستکاری کنید. در مقابل Lucky Patcher به این صورت طراحی شده که الگوریتم‌های مختلف محدود کردن برنامه و قرار دادن لایسنس روی آن را به صورت خودکار دور بزند و لایسنس را حذف کند. البته لاکی پچر همیشه این کار را با موفقیت انجام نمی‌دهد چرا که روش محدود کردن برنامه و بازی‌های اندروید بسیار متنوع است.

بهتر است دسترسی روت را آزاد کرده باشید تا Lucky Patcher در موارد بیشتری درست عمل کند اما بدون دسترسی روت هم لاکی پچر را تست کنید! شاید با موفقیت لایسنس برنامه موردنظر شما را حذف کرد و امکانات نسخه پولی را آزاد کرد.

یکی از کارهای دیگری که لاکی پچر انجام می‌دهد، حذف تبلیغات درون اپ یا بازی است. حتی می‌توانید فایل apk جدیدی از اپلیکیشن نصب شده بسازید که نسخه‌ی بدون تبلیغ اپ یا بازی است.

یکی دیگر از توانمندی‌های جالب لاکی پچر، اعمال کردن کاستوم پچ است. منظور از Custom Patch، بسته کدها و تغییراتی است که هکرها و برنامه‌نویسان آماده می‌کنند تا از طریق لاکی پچر روی اپ یا بازی اعمال شود و با اعمال کاستوم پچ، کارهایی مثل حذف لایسنس یا حذف تبلیغ و همین‌طور آزاد کردن امکانات پولی برنامه یا بازی انجام می‌شود. کاستوم پچ برای بازی‌ها نیز با هدف فراهم کردن پول بی نهایت، خون بی‌ نهایت و غیره منتشر می‌شود. می‌توانید این بسته‌ها را از طریق اینترنت دانلود کرده و به کمک لاکی پچر استفاده کنید.

دانلود لاکی پچر از گوگل پلی امکان‌پذیر نیست! علت روشن است: لاکی پچر برای دستکاری و تقلب در بازی ها و حذف لایسنس برنامه ها طراحی شده است که این امور با قوانین کپی رایت مغایرت دارند. بنابراین به دنبال دانلود Lucky Patcher از گوگل پلی نباشید! لاکی پچر تنها در سایت‌های دانلود اپ و بازی اندروید موجود است. این اپ رایگان است و علاوه بر نسخه‌ی اصلی، نسخه مود رنگی آن نیز منتشر می‌شود.

از امکانات لاکی پچر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حذف لایسنس برنامه و آزاد کردن امکانات نسخه پولی
  • امکان کلون کردن یا ایجاد نسخه کپی از اپ
  • امکان اعمال کاستوم پچ برای آزاد کردن قابلیت‌های اپ‌ها و تغییر در بازی‌ها
  • قابلیت بکاپ گرفتن از اپ‌ها و دستکاری فایل‌های اپ‌ها

به تصاویری از محیط اپ و امکانات آن توجه فرمایید:

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

آموزش نصب برنامه Lucky Patcher

دقت کنید که لاکی پچر با سیستم Google Play Protect مشکل دارد چرا که اپلیکیشنی تأیید نشده است. بنابراین گوگل پلی مثل ویروس با آن برخورد کرده و آن را حذف می‌کند. لذا شاید با مشکل نصب لاکی پچر مواجه شوید. راهکار ساده است: قابلیت سپر امنیتی گوگل پلی یا به زبان دیگر Google Play Protect را غیرفعال کنید.

اما روش کار:

ابتدا اپ فروشگاه گوگل پلی یا Google Play Store را اجرا کنید. در صفحه اصلی روی تصویر پروفایل خودتان در گوشه‌ی بالا تپ کنید.

در منو روی Play Protect تپ کنید.

در صفحه بعدی روی آیکون چرخدنده تپ کنید.

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

روی سوییچ روبروی Scan app with Play Protect تپ کنید. پیام تأیید ظاهر می‌شود، روی Turn off تپ کنید.

گزینه‌ی دیگری که در همان صفحه موجود است یعنی Improve harmful app detection را نیز غیرفعال کنید.

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

دانلود لاکی پچر بدون نیاز به روت Lucky Patcher 10.8.1 آپدیت تیر

اکنون می‌توانید لاکی پچر را بدون مشکل حذف شدن، نصب کنید. در بخش دانلود علاوه بر دانلود لاکی پچر اصلی و لاکی پچر مود شده می‌توانید ویدیوهای کوتاه آموزش کار با لاکی پچر را دانلود کنید. برای توضیحات بیشتر و یادگیری کامل استفاده از این اپ به وب‌سایت رسمی سازنده‌ی لاکی پچر مراجعه فرمایید.

   

دانلود Lucky Patcher با لینک مستقیم، آخرین نسخه یکشنبه 4 تیر

  • جدیدترین آپدیت یکشنبه 4 تیر 1402
  • آخرین نسخه: Lucky Patcher 10.8.1
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-25 Time: 23:20:07
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 03:38:50