دانلود دیسکورد برای اندروید، استفاده از پیام‌رسان دیسکورد که شبیه به یک شبکه‌ی اجتماعی برای گیمرها و علاقه‌مندان به مانگا و انیمه است را ساده می‌کند. البته می‌توانید در ویندوز و هر سیستم عامل دیگری، از دیسکورد وب یا در واقع سایت دیسکورد استفاده کنید و برنامه دیسکورد نصب نکنید.

دیسکورد از زبان‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و قابلیت ترجمه به فارسی در آن پیش‌بینی شده است. لذا دانلود دیسکورد فارسی برای اندروید امکان‌پذیر است. در ادامه ابتدا به این موضوع می‌پردازیم که دیسکورد چیست؟ و سپس لینک دانلود مستقیم دیسکورد آخرین نسخه را ارایه می‌کنیم. با ما باشید.

دیسکورد چیست؟

دیسکورد در حقیقت یک پیام‌رسان خاص است که به ویژه برای طرفداران بازی و انیمه و مانگا طراحی شده است و کم و بیش شبیه شبکه‌های اجتماعی است. چند سال پیش گیمرها برای ارتباط با هم از پیام‌رسان‌های محبوب روز نظیر اسکایپ و تلگرام استفاده می‌کردند اما این پیام‌رسان‌ها محدودیت‌های خاصی دارند و امکانات موردنیاز گیمرها به خوبی پیاده‌سازی نشده یا به کلی وجود ندارد! به همین جهت کمپانی سازنده‌ی دیسکورد که Discord Inc نام دارد، در سال 2015 اقدام به طراحی یک پیام‌رسان جدید و بهینه برای بازی‌خورها کرد. البته در حال حاضر دیسکورد مختص گیمرها نیست، علاقه‌مندان به فیلم و انیمه و مانگا هم از آن به وفور استفاده می‌کنند چرا که توانمندی آن بالاتر از Skype و Telegram و WhatsApp و غیره است. با نگاهی به ظاهر چت‌ها و هشتگ‌ها و رنگ و استایل متن، متوجه می‌شوید که Discord یک پیام‌رسان ساده و معمولی نیست بلکه بیشتر شبیه به سایت‌های شبکه‌های اجتماعی است.

دانلود دیسکورد برای اندروید Discord 183.17 آپدیت تیر

دانلود دیسکورد برای اندروید Discord 183.17 آپدیت تیر

در حال حاضر دانلود دیسکورد برای اندروید، دانلود دیسکورد برای ویندوز 10 و ویندوز 11 و همین‌طور استفاده از دیسکورد وب در همه‌ی سیستم عامل‌ها که مرورگر اینترنت دارند، امکان‌پذیر است. بنابراین همه می‌توانند از دیسکورد استفاده کنند هر چند استفاده از برنامه دیسکورد بهینه‌تر از نسخه تحت وب آن است. فراموش نکنید که دیسکورد از Sync یا همگام‌سازی نیز پشتیبانی می‌کند. لذا متن گفتگوها و سایر محتویات چت‌های شما در همه‌ی وسایل متصل به یک حساب کاربری Discord، در دسترسی خواهد بود.

با دیسکورد می‌توانید پیام متنی و ویس بفرستید و ویدیو و فایل برای دیگران ارسال کنید. استریم کردن ویدیو نیز امکان‌پذیر است. ساخت کانال در دیسکورد مثل اغلب پیام‌رسان‌های امروزی امکان‌پذیر است، طبعاً چت گروهی نیز در نظر گرفته شده است. استفاده از هشتگ برای مرتب کردن موضوعات در یک کانال نیز پیش‌بینی شده است. در Discord قابلیت جستجو کردن کانال‌ها نیز پیش‌بینی شده است و می‌توانید به سرعت کانال‌هایی با موضوع موردعلاقه خودتان را پیدا کنید.

دانلود دیسکورد برای اندروید Discord 183.17 آپدیت تیر

دانلود دیسکورد برای اندروید Discord 183.17 آپدیت تیر

نکته‌ی مهم این است که امکانات چت ویدیویی و استریم کردن دیسکورد، به این صورت طراحی و بهینه شده که در سرعت اجرای بازی و پینگ تغییر زیادی ایجاد نکند و این همان از نکاتی است که برای گیمرها بسیار مهم است. علاوه بر این امکانات ویرایش استاتوس یا وضعیت و ایجاد کانال برای ارتباط با دوستان به صورت گروهی، به شکلی بهینه شده که گیمرها دوست دارند! در حالی که در تلگرام و سایر پیام‌رسان‌ها، امکانات بر اساس کاربری عمومی طراحی شده است.

شاید فکر کنید که Discord بسیار خاص است و شیوه‌ی کاربری آن متفاوت است! اما این طور نیست. دیسکورد یک پیام‌رسان ساده است، لذا نیازی به آموزش استفاده از دیسکورد اندروید یا ویندوز نیست و خیلی سریع نحوه کار با آن را یاد می‌گیرید و به آن عادت می‌کنید. ظاهر نسخه‌ی مخصوص ویندوز و تبلت، کمی با نسخه‌ی بهینه شده برای گوشی‌ها متفاوت است و البته استفاده کردن از آن حتی ساده‌تر است.

دانلود دیسکورد برای اندروید Discord 183.17 آپدیت تیر

تماس ویدیویی و استریم بازی به صورت رایگان

امروز پیام‌رسان‌ها قابلیت چت ویدیویی دارند و کیفیت چت ویدیویی به مراتب بهتر از چند سال پیش است چرا که سرعت اینترنت و قدرت فشرده‌سازی ویدیو توسط سخت‌افزار، پیشرفت کرده است. پیام‌رسان Discord از نظر کیفیت چت ویدیویی وضعیت بسیار خوبی دارد. به علاوه می‌توانید ویدیوی بازی را به صورت زنده، برای دیگران بفرستید و به اصطلاح امروزی‌ها، استریم کنید.

دانلود دیسکورد برای اندروید

دانلود دیسکورد برای کامپیوتر از وب‌سایت رسمی Discord امکان‌پذیر است. در صورت محدودیت در اتصال به سرورهای این پیام‌رسان می‌توانید از نرم‌افزارهای تغییر آی‌پی استفاده کنید.

   

دانلود Discord با لینک مستقیم، آخرین نسخه یکشنبه 4 تیر

  • جدیدترین آپدیت یکشنبه 4 تیر 1402
  • آخرین نسخه: Discord 183.17
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-25 Time: 22:40:42
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 12:06:30