دانلود YoWhatsApp برای اندروید و نصب یو واتساپ امکاناتی بیش از نسخه اصلی واتساپ در اختیار شما قرار می‌دهد. در واقع یو واتساپ یک مود جالب برای اپلیکیشن WhatsApp است که نقص‌های موجود در این اپ را تا حد زیادی برطرف می‌کند و امکانات زیادی در اختیار کاربر می‌گذارد. به عنوان مثال در واتساپ نمی‌توانید استاتوس یا وضعیت افراد را دانلود کنید اما این قابلیت در یو واتساپ وجود دارد. مخفی کردن آخرین بازدید و پشتیبانی از تم تاریک یا حالت شب، از مزایای این اپ است. لذا بد نیست برای نصب یو واتساپ اقدام کنید و آن را امتحان کنید.

در ادامه به معرفی این اپلیکیشن می‌پردازیم. برای دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم به بخش دانلود در پایان صفحه مراجعه فرمایید.

واتساپ یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های امروزی است که امکانات زیادی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد اما این روزها پیام‌رسان‌هایی با قابلیت‌های بهتر از واتس‌اپ وجود دارد. به همین جهت کاربران ایرانی به دنبال دانلود یو واتساپ 2020 فارسی با لینک مستقیم هستند. البته یو واتساپ جدید ۱۴۰۰ و یو واتساپ جدید 1401 نیز منتشر شده است و این اپ مرتباً بروزرسانی می‌شود.

در ادامه به معرفی یو واتساپ جدید می‌پردازیم. بعد از بررسی امکانات و ویژگی‌های YoWhatsApp شاید شما هم به فکر دانلود یو واتساپ جدید بیافتید!

دانلود برنامه تیک نخوردن پیام در واتساپ

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های YoWhatsApp مخفی کاری است. می‌توانید وضعیت آنلاین بودن خودتان، آخرین زمانی که آنلاین شده‌اید و پیام‌ها را چک کرده‌اید، عبارت در حال تایپ که حین نوشتن پیام برای دیگران ظاهر می‌شود و همین‌طور نمایش دو تیک برای طرف مقابل، همه را غیرفعال کنید. برای همه‌ی این امور می‌توانید روی یو واتساپ حساب باز کنید چرا که همه‌ی این قابلیت‌ها در اپلیکیشن یو واتساپ پیش‌بینی شده است.

ویژگی مهم بعدی، ساده کردن کپی و پیست است. می‌توانید پیام‌ها را بدون کپی شدن تاریخ و ساعت، کپی و پیست کنید، چیزی که در WhatsApp اصلی امکان‌پذیر نیست یا دشوار است. کپی کردن استاتوس افراد نیز امکان‌پذیر می‌شود.

امکانات یو واتساپ جدید

پیام‌رسان واتس‌اپ به صورت رایگان امکانات زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد ولیکن برخی تنظیمات و قابلیت‌ها در آن وجود ندارد. YoWhatsApp یکی از مودهای جالب و کاملاً رایگان واتس‌اپ است که امکانات بیشتری نسبت به اپ اصلی دارد. خوشبختانه این اپ بر اساس واتس‌اپ اصلی طراحی شده و مرتباً بروزرسانی می‌شود و تبلیغات نیز در آن وجود ندارد. لذا می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

اما منظور از محدودیت‌های واتس‌اپ چیست و چه مواردی برطرف شده؟

به عنوان مثال در واتساپ محدودیت‌هایی برای مخفی کردن آنلاین بودن، زمان آخرین بازدید، دانلود وضعیت و برخی موارد دیگر وجود دارد. این نقص‌ها در یو واتس اپ رفع شده است. به لیست ویژگی‌های یو واتساپ نگاهی بیاندازید تا تفاوت یو واتساپ با واتساپ اصلی برایتان روشن شود:

 • در YoWhatsApp قابلیت قفل کردن زمان آخرین بازدید وجود دارد و کسی متوجه نمی‌شود که واقعاً چه ساعت و تاریخی پیام‌ها را در واتساپ چک کرده‌اید.
 • به همین ترتیب اگر در حال تایپ کردن پیام باشید، در حال تایپ یا Typing برای طرف مقابل نمایش داده نمی‌شود.
 • اگر به دانلود برنامه تیک نخوردن پیام در واتساپ فکر می‌کنید، یکی از انتخاب‌های خوب، یو واتساپ است. این اپ دو تیک را برای طرف مقابل حذف می‌کند!
 • همان‌طور که حذف دو تیک امکان‌پذیر است، برداشتن تیک آبی واتساپ نیز امکان‌پذیر است
 • امکان فعال کردن حالت هواپیما یا Airplane Mode وجود دارد که دریافت و ارسال پیام‌ها را متوقف می‌کند، درست مثل این است که گوشی شما به اینترنت متصل نیست و آفلاین هستید.

دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم YoWhatsApp 9.66 آپدیت تیر

دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم YoWhatsApp 9.66 آپدیت تیر

 • قابلیت دانلود استاتوس یا وضعیت و کپی کردن متن وضعیت افراد در یو واتساپ وجود دارد.
 • در YoWhatsApp برخلاف نسخه‌ی اصلی واتس‌اپ، عکس‌ها بدون افت کیفیت برای طرف مقابل ارسال می‌شود.
 • برای ارسال عکس محدودیت ۱۰ مورد وجود ندارد و می‌توانید تعداد زیادی عکس را در یک مرحله بفرستید.
 • حداکثر حجم ویدیوهایی که قابل ارسال است از ۱۶ مگابایت پیش‌فرض به ۳۰ مگابایت تغییر می‌کند.
 • قابلیت مخفی کردن تب تماس‌ها یا Calls و همین‌طور مخفی کردن ضبط صدا در این اپ وجود دارد.
 • برای امنیت بیشتر می‌توانید رمزی به صورت الگو یا پسورد برای دسترسی به واتس‌اپ در نظر بگیرید تا دیگران نتوانند به راحتی چت‌های شما را ببینند. البته این قابلیت در نسخه‌ی اصلی واتس‌اپ نیز وجود دارد.
 • یو واتساپ به صورت کامل از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. اگر بخش‌هایی از برنامه انگلیسی است و ترجمه نشده، دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم را جستجو کنید و آخرین نسخه را نصب کنید.

دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم YoWhatsApp 9.66 آپدیت تیر

دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم YoWhatsApp 9.66 آپدیت تیر

 • یو واتساپ دارای تم‌های متنوع است. می‌توانید یکی از تم‌ها را مطابق با سلیقه و نیاز فعال کنید. تم تاریک نیز در نظر گرفته شده است.
 • می‌توانید عناصر مختلف رابط کاربری را سفارشی کنید. به عنوان مثال خط بین چت‌ها در صفحه اصلی را حذف کنید تا رابط کاربری ساده‌تر و خلوت‌تر به نظر برسد.

دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم YoWhatsApp 9.66 آپدیت تیر

دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم YoWhatsApp 9.66 آپدیت تیر

در پایان به کسانی که به دنبال دانلود یو واتساپ فارسی با لینک مستقیم هستید یادآوری می‌کنیم که این اپلیکیشن از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند و مشکل خاصی وجود ندارد.

دانلود یو واتساپ با لینک مستقیم YoWhatsApp 9.66 آپدیت تیر

نصب یو واتساپ در کنار واتساپ اصلی

قبل از دانلود یو واتساپ جدید دقت کنید که یو واتساپ دو نسخه‌ی متفاوت دارد. نسخه‌ی معمولی و نسخه‌ی پلاس. نصب یو واتساپ در کنار نسخه اصلی WhatsApp امکان‌پذیر است اما برای نصب یو واتساپ پلاس دقت کنید که ابتدا باید نسخه اصلی واتساپ را حذف کنید. به علاوه می‌توانید هر دو نسخه YoWhatsApp را کنار هم نصب کرده و استفاده کنید.

دانلود YoWhatsApp از گوگل پلی به دلیل اینکه این اپ حاصل مود کردن واتس‌اپ اصلی است، امکان‌پذیر نیست. بنابراین نصب YoWhatsApp و دانلود یو واتساپ فارسی تنها از وب‌سایت‌های دانلود اپ امکان‌پذیر است. برای بروزرسانی این اپ، همواره می‌توانید به سیاره‌ی اپ و این صفحه مراجعه فرمایید. لذا آدرس صفحه را به خاطر بسپارید!

   

دانلود YoWhatsApp با لینک مستقیم، آخرین نسخه دوشنبه 5 تیر

 • جدیدترین آپدیت دوشنبه 5 تیر 1402
 • آخرین نسخه: YoWhatsApp 9.66
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-26 Time: 03:06:03
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 07:02:46