دانلود بازی Off The Road نسخه جدید یکی از موضوعاتی است که گیمرهای علاقه‌مند به بازی ماشین برای اندروید، جستجو می‌کنند. موضوع این بازی، رانندگی آفرود یا به عبارتی خارج از جاده‌های آسفالت است. گیمرهای مبتدی برای ساده‌تر شدن بازی، به دنبال دانلود بازی Off The Road مود شده هستند و می‌خواهند پول بی نهایت باشد!

می‌توانید نسخه مود شده بازی که نیاز به دیتا ندارد را از بخش دانلود، با لینک مستقیم دریافت کنید. برای نصب کردن نسخه‌ی اصلی بازی به گوگل پلی مراجعه فرمایید که لینک آن در بخش دانلود موجود است.

بازی ماشین علاقه‌مندان زیادی دارد، حتی در میان گیمرهایی که از گوشی یا تبلت اندروید استفاده می‌کنند. بازی Off The Road یکی از عناوین برتر در این عرصه محسوب می‌شود. در این بازی ماشین، می‌بایست با انواع خودرو و کامیون در جاده‌های مختلف رانندگی کنید. حتی خلبانی هلی کوپتر و قایق رانی نیز در این بازی پیش‌بینی شده است. دنیای بازی وسیع و باز است و مأموریت‌ها بسیار متنوع و سرگرم‌کننده! لذا این بازی از جمله بهترین بازی ماشین افلاین است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند، Off the Road است.

دانلود بازی بازی Off The Road مود

شاید بازی برای افراد مبتدی که حوصله‌ی زیادی ندارند، سخت باشد. در این صورت به جای دانلود بازی Off The Road نسخه جدید از گوگل پلی، بهتر است نسخه مود بازی را دانلود کنید. در واقع دانلود بازی off the road نسخه جدید با پول بی نهایت بدون دیتا امکان‌پذیر است و ما در بخش دانلود، علاوه بر نسخه‌ی اصلی، این نسخه را آماده کرده‌ایم.

معرفی Off the Road، بهترین بازی ماشین اندروید

دقت کنید که نام کامل بازی، Off The Road – OTR Open World Driving است و همان‌طور که از نام بازی پیداست، دنیای بازی از نوع محیط باز است. محیط بازی مثل دنیای واقعی، شب و روز دارد و در گوشه و کنار بیابان‌ها و کوهستان‌ها، مأموریت‌هایی پنهان شده است!

دانلود بازی Off the Road نسخه جدید با پول بی نهایت Off The Road 1.13.3 آپدیت تیر

اگر طرفدار بازی مولتی پلیر هستید و می‌خواهید با دیگران رقابت کنید، این بازی شما را سرگرم می‌کند.

دانلود بازی Off the Road نسخه جدید با پول بی نهایت Off The Road 1.13.3 آپدیت تیر

در این محیط باز، مأموریت‌های مختلفی برای کامل کردن و جمع‌آوری امتیاز در نظر گرفته شده است که موجب سرگرم شدن بازی‌خورها می‌شود. به عبارت دیگر Off the Road یک بازی مسابقات ماشین نیست بلکه تنوع مأموریت‌ها در آن زیاد است. می‌توانید با کامیون، بار جابجا کنید و به ساخت و ساز خانه و پل و غیره کمک کنید و با این کار، تجربه کسب کرده و لول خود را افزایش دهید و همین‌طور پول جمع کنید. می‌توانید به جای رانندگی کامیون، با ماشین‌های شاسی بلند متنوع رانندگی کنید.

دانلود بازی Off the Road نسخه جدید با پول بی نهایت Off The Road 1.13.3 آپدیت تیر

نه فقط ماشین مسابقه و کامیون، بلکه قایق رانی هم در این بازی پیش‌بینی شده است! حتی می‌توانید خلبانی هلی‌کوپتر را تجربه کنید.

دانلود بازی Off the Road نسخه جدید با پول بی نهایت Off The Road 1.13.3 آپدیت تیر

دانلود بازی Off the Road نسخه جدید با پول بی نهایت Off The Road 1.13.3 آپدیت تیر

سفارشی کردن ظاهر خودروها در بازی Off The Road مود شده ساده است چرا که پول بی نهایت است. البته اگر نسخه‌ی اصلی را دانلود کنید هم می‌توانید تدریجاً پول و امتیاز جمع کنید و خودروهای موردنظر را در لیست خود داشته باشید.

دانلود بازی Off the Road نسخه جدید با پول بی نهایت Off The Road 1.13.3 آپدیت تیر

گرافیکی ترین بازی ماشین اندروید

یکی از ویژگی‌های جالب این بازی، شبیه سازی واقعی تصادفات و فیزیک محیط پیرامون است. البته قدرت پردازشی گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید، به قدری نیست که انتظار گرافیک خیره کننده گیمرهای حرفه‌ای را برآورده کند ولیکن سازندگان بازی تلاش کرده‌اند که محیط بازی گرافیک زیبا و واقعی داشته باشد. شاید این بازی، گرافیکی ترین بازی ماشین اندروید نباشد اما قطعاً یکی از بازی‌های گرافیکی سبک و بهینه محسوب می‌شود. به عنوان مثال زمانی که در آب و گل رانندگی می‌کنید، برخلاف بسیاری از بازی‌های دیگر، امواج به تصویر کشیده می‌شود!

دانلود بازی Off the Road نسخه جدید با پول بی نهایت Off The Road 1.13.3 آپدیت تیر

صداها نیز در این بازی بسیار عالی و واقعی به نظر می‌رسند و در این زمینه هم Off the Road یکی از بهترین بازی‌های ماشین محسوب می‌شود. این بازی به قدری محبوب است که برخی از کاربران به فکر دانلود بازی off the road برای کامپیوتر می‌افتند در حالی که این بازی برای کامپیوتر طراحی نشده است و مختص وسایل همراه است.

اگر به فکر دانلود بازی ماشین برای اندروید 4 و گوشی‌های قدیمی هستید، بد نیست Off The Road را تست کنید. این بازی با اندروید 4.1 و نسخه‌های جدیدتر سازگار است. به علاوه نیازی به دسترسی به اینترنت نیست. لذا اگر به فکر دانلود بازی ماشین افلاین هستید، Off the Road را در لیست گزینه‌های برتر داشته باشید.

بعضی از کاربران اندروید، بازی‌هایی که دیتا دارند را نمی‌پسندند چرا که قرار دادن دیتای بازی در آدرس صحیح، ضروری است و در این مورد با مشکل مواجه می‌شوند. دانلود بازی Off the Road نسخه جدید با پول بی نهایت بدون دیتا، برای این گروه از کاربران مناسب است چرا که با نصب کردن بازی، دیتای آن نیز به صورت خودکار در محل صحیح قرار می‌گیرد.

دانلود بازی Off the Road از گوگل پلی

  • برای اندروید 4.1 به بعد
   

دانلود Off The Road با لینک مستقیم، آخرین نسخه دوشنبه 5 تیر

  • جدیدترین آپدیت دوشنبه 5 تیر 1402
  • آخرین نسخه: Off The Road 1.13.3
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-26 Time: 01:22:51
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 12:07:10