علاقه‌مندان به دانلود بازی ماشین برای اندروید، معمولاً در مورد دانلود بازی ماشین اسپرت 3 هک شده پول بی نهایت جستجو می‌کنند که یکی از جذاب‌ترین بازی‌های ماشین برای اندروید است. در نسخه‌ی معمولی و بدون دستکاری بازی ماشین اسپرت 3 که شاید برای مبتدی‌ها دشوار باشد، پول بی نهایت نیست و به همین جهت گیمرهای مبتدی به دنبال دانلود بازی ماشین اسپرت 3 مود شده هستند. در صورت امکان نسخه مود بازی را در بخش دانلود قرار می‌دهیم.

اگر به دنبال بازی ماشین آفلاین با حجم نسبتاً کم هستید، پیشنهاد ما دانلود بازی ماشین اسپرت 3 است. برای دانلود می‌توانید از گوگل پلی استفاده کنید و همین‌طور برای دانلود بازی ماشین اسپرت 3 با لینک مستقیم می‌توانید به بخش دانلود در پایین صفحه مراجعه فرمایید. در ادامه به معرفی بازی ماشین اسپرت 3 می‌پردازیم.

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 تاکسی و پلیس مود شده با حجم کم

بازی ماشین اسپرت 3 توسط کمپانی ایرانی SportCarGames ساخته شده که چند بازی ماشین و شبیه‌ساز رانندگی موفق در کارنامه دارد. اگر به فکر دانلود بازی ماشین برای اندروید هستید که به صورت آفلاین اجرا شود و حجم بازی و به خصوص دیتای آن کم باشد، یکی از بهترین بازی‌هایی که می‌توانید نصب کنید، بازی Sport car 3 است.

با توجه به ایرانی بودن بازی، فارسی کردن بازی ماشین اسپرت 3 ساده است و گزینه‌ها و عبارت‌ها مفهوم روشنی دارد.

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 + دیتا Sport car 3 1.04.068 آپدیت تیر

دقت کنید که بازی‌های ماشین اسپرت دیگری نیز برای اندروید منتشر شده است، لذا برای دانلود دانلود بازی ماشین اسپرت 3 هک شده بدون دیتا نسخه جدید یا به عبارت دیگر نسخه‌ی دستکاری و مود شده، نام دقیق بازی را جستجو کنید که Sport car 3 : Taxi & Police – drive simulator است. با توجه به اینکه ارایه کردن نسخه مود بازی‌ها در گوگل پلی امکان‌پذیر نیست، می‌بایست چنین نسخه‌ای را از دیگر سایت‌ها دریافت کنید که شاید مطمئن و امن نباشند! لذا از معرفی سایت و آموزش دانلود بازی ماشین اسپرت 3 هک شده صرف‌نظر می‌کنیم!

اما به نقاط قوت و مزایای دانلود بازی ماشین اسپرت مود شده بدون دیتا یا نسخه‌ی رسمی بازی بپردازیم:

اولین ویژگی که بسیار مهم است، حجم کم و گرافیک نسبتاً پایین و ساده‌ی بازی است. اگر به دانلود بازی ماشین کم‌حجم برای گوشی ضعیف فکر می‌کنید، از دانلود کردن بازی‌های سنگین با چند گیگابایت دیتا پرهیز کنید چرا که این نوع بازی‌ها معمولاً با تیک زدن و به کندی روی گوشی یا تبلت قدیمی اجرا می‌شوند.

در مقابل دانلود بازی ماشین اسپرت با پول بی نهایت را توصیه می‌کنیم که حجم آن نسبتاً کم است و دیتای آن نیز کم‌حجم است.

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 + دیتا Sport car 3 1.04.068 آپدیت تیر

دانلود رایگان بازی ماشین اسپرت پول بی نهایت با محیط ایرانی!

نکته‌ی جالب دیگری که در این بازی ماشین جلب توجه می‌کند، محیط و مدل ماشین‌ها است. در این بازی که ساخت یک شرکت ایرانی است، ماشین‌های آشنایی که در خیابان‌های ایران رویت کرده‌اید را مشاهده می‌کنید و محیط نیز شبیه خیابان‌ها و محله‌های ایران طراحی شده است. می‌توانید ساعت‌ها از بازی کردن در محیط آشنای بازی لذت ببرید و به دانلود بازی ماشین اسپرت با پول بی نهایت که شاید لذت بازی را کاهش می‌دهد، صرف نظر کنید.

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 + دیتا Sport car 3 1.04.068 آپدیت تیر

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 برای کسانی که می‌خواهند ظاهر و امکانات ماشین را دستکاری کنند هم جذاب است. در این بازی آفلاین، حتی یک بخش آنلاین هم پیش‌بینی شده است. برای مسابقه دادن با سایر گیمرها که نه فقط ایرانی بلکه از سایر کشورها وارد بازی شده‌اند، می‌توانید از بخش آنلاین استفاده کنید.

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 + دیتا Sport car 3 1.04.068 آپدیت تیر

دقت کنید که در صورت دانلود بازی ماشین اسپرت 3 هک شده پول بی نهایت نمی‌توانید از بخش آنلاین به شکلی که انتظار دارید، استفاده کنید چرا که برای رقابت سالم و بدون حقه و کلک، همواره بخش آنلاین بازی‌ها از نظر قابلیت هک کردن و زدن رمز، محدودیت دارد.

در بعضی از بازی‌های ماشین، تمرکز روی مسابقه دادن است و کارهایی مثل بوق زدن و باز و بسته کردن درب خودرو را در محیط بازی نمی‌بینیم اما در صورت دانلود بازی Sport car 3 می‌توانید این کارها را انجام بدهید که برای بعضی از گیمرها بسیار جذاب است.

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 + دیتا Sport car 3 1.04.068 آپدیت تیر

دانلود بازی ماشین اسپرت 3 از گوگل پلی

  • برای اندروید 4.4 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی: 4.6 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار

در صورت دانلود از گوگل پلی، دیتای بازی به صورت خودکار در مسیر Android/Obb دانلود می‌شود. در صورت دانلود بازی ماشین اسپرت 3 با لینک مستقیم دقت کنید که دیتای بازی را در همین مسیر قرار دهید.

   

دانلود Sport car 3 با لینک مستقیم، آخرین نسخه یکشنبه 4 تیر

  • جدیدترین آپدیت یکشنبه 4 تیر 1402
  • آخرین نسخه: Sport car 3 1.04.068
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-25 Time: 22:54:18
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-07-03 Time: 15:56:08