اگر به دنبال دانلود VPN قوی با لینک مستقیم هستید، اپلیکیشن La VPN جزو اپ‌هایی است که افراد زیادی نصب کرده‌اند و امتیاز خوبی از کاربران دریافت کرده است. با این اپ می‌توانید به سرورهای سریع در کشورهای مختلف وصل شوید و از سایت‌هایی که برای IP ایران محدودیت در نظر گرفته‌اند، استفاده کنید. البته VPN در میان ایرانی‌ها بیشتر به عنوان فیلتر شکن شناخته می‌شود و نه ابزاری برای رفع تحریم.

لینک‌های دانلود به دلیل دستور مقام قضایی غیر فعال شده است!

دانلود la vpn برای استفاده از سایت‌های خارجی

بعضی از سایت‌های خارجی از مدت‌ها پیش ارایه خدمات به ایرانی‌ها را به علت تحریم‌ها متوقف کرده‌اند و نمی‌توانید از این سایت‌ها، فایل دانلود کنید یا آمار و اطلاعات را مشاهده کنید. به عنوان مثال سایت Similarweb که رتبه و بازدید تخمینی سایت‌ها را مشخص می‌کند، با IP ایران قابل استفاده نیست!

منظور از آدرس آی‌پی، شناسه‌ای است که کامپیوتر یا گوشی شما با آن در اینترنت شناخته می‌شود و موقعیت مکانی شما با توجه به IP مشخص می‌شود.

با دانلود مستقیم la vpn و اتصال به سرورهای آن، IP‌ شما تغییر می‌کند چرا که از طریق سرورهای La VPN به سایت خارجی متصل می‌شوید. به این ترتیب سایت‌های تحریم‌کننده قابل استفاده می‌شوند!

دانلود فیلتر شکن la

اپ و برنامه VPN در ایران بیشتر با عنوان فیلتر شکن شناخته می‌شود چرا که با اتصال به سرورهای واسطه می‌توانید اینستاگرام و تلگرام و خلاصه هر برنامه و سایتی که محدود شده را باز کنید. متأسفانه برخی افراد برای کارهای غیراخلاقی یا غیرقانونی به سایت‌های خاصی مراجعه می‌کنند که فیلتر شده است اما عموم کاربران ایرانی استفاده‌ی صحیح از VPN دارند. به هر حال پس از دانلود فیلتر شکن la vpn با لینک مستقیم بهتر است از آن برای مقاصد آموزشی و کاری و یا سرگرمی‌های بدون ضرر و آسیب استفاده کنید.

ما به دلیل محدودیت‌های فعلی، دانلود la vpn با لینک مستقیم را غیرفعال کرده‌ایم!

دانلود لا وی پی ان و قابلیت‌های آن

قبل از دانلود la vpn با لینک مستقیم یا از گوگل پلی، حتماً در مورد کارکرد آن در ایران جستجو و تحقیق کنید چرا که ممکن است اتصال به سرورهای این VPN محدود شده باشد. این سرویس VPN سرورهای زیادی در کشورهای مختلف دارد.

دانلود فیلتر شکن La VPN با لینک مستقیم La VPN 68.033 آپدیت بهمن

تنوع سرورها زیاد است و برخی از سرورها به قدری سریع هستند که ارتباط سریع‌ترین بین کامپیوتر یا گوشی شما و سرور بازی‌های آنلاین برقرار می‌کنند. به زبان دیگر دانلود La VPN با لینک مستقیم برای اندروید برای بازی‌خورها هم جالب است و برای کاهش پینگ از این برنامه استفاده می‌کنند.

دانلود فیلتر شکن La VPN با لینک مستقیم La VPN 68.033 آپدیت بهمن

با توجه به محدودیت‌های اینترنت ممکن است نه تنها سرورهای این فیلتر شکن رایگان و نامحدود اندروید بلکه سرورهای پولی و سریع نیز قابل استفاده نباشد. حتماً آخرین نسخه la vpn را نصب کنید تا از آخرین قابلیت‌ها و سرورهای این سرویس بهره‌مند شوید.

دانلود La VPN با لینک مستقیم برای اندروید

همان‌طور که اشاره کردیم به دلیل دستور مقام قضائی لینک دانلود مستقیم la vpn غیرفعال است! برای دانلود فیلتر شکن la vpn با لینک مستقیم به سایت معتبری مراجعه کنید و فایل APK سالم و بدون دستکاری این برنامه را دانلود کنید تا گوشی شما به ویروس و بدافزار آلوده نشود!

دانلود La VPN با لینک مستقیم، آخرین نسخه دوشنبه 3 بهمن

  • جدیدترین آپدیت دوشنبه 3 بهمن 1401
  • آخرین نسخه: La VPN 68.033
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-01-23 Time: 02:07:56
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-01-24 Time: 12:25:06

دانلود La VPN 68.033 با حجم ۲۷.۲ مگابایت