دانلود for vpn راهی برای گذر از تحریم است. به عبارت دیگر اگر به یک سایت خارجی مراجعه کردید و با پیامی شبیه به این سرویس یا خدمات برای کشور شما در دسترس نیست روبرو شدید، می‌بایست آی‌پی واقعی خود را پنهان کنید. این کار با روش‌های مختلف صورت می‌گیرد و یکی از روش‌ها، دانلود فیلتر شکن for vpn است. با نصب VPN قوی و جدید، می‌توانید از طریق سرورهایی که در کشورهای دیگر واقع شده، به سایت‌ها مراجعه کنید.

متأسفانه برخی افراد از VPN برای امور غیراخلاقی یا غیرقانونی استفاده می‌کنند و به همین علت با دستور مقام قضایی از قرار دادن لینک دانلود فیلتر شکن زن زندگی آزادی یا به عبارت دیگر For VPN معذوریم! قبل از دانلود و نصب فیلتر شکن For VPN در مورد سازندگان آن تحقیق و بررسی کنید.

لینک‌های دانلود به دلیل دستور مقام قضایی غیر فعال شده است!

دانلود فیلتر شکن از گوگل یا سایر سایت‌ها؟

با توجه به توضیح مختصری که در مورد عملکرد VPN دادیم، روشن است که اگر سازنده‌ی VPN بخواهد اطلاعات وب‌گردی کاربر را برای کارهایی نظیر جاسوسی و سرقت فایل استفاده کند، این کار امکان‌پذیر است. علت این است که اطلاعات وب‌گردی شما همه از مسیر سرور VPN عبور می‌کند.

البته ادعای رمزگذاری ارتباط و همین‌طور ادعای ثبت هیچ نوع گزارشی در مورد وب‌گردی کاربران، چیزی است که هر سازنده‌ای مطرح می‌کند ولیکن آنچه در عمل اتفاق می‌افتد ممکن است متفاوت باشد.

قبل از دانلود مستقیم فیلتر شکن پرسرعت از سایت‌های ناشناخته و غیرمعتبر، در مورد ریسک و خطرات تحقیق کنید و از نصب کردن هر فایل APK مشکوکی که به دست شما رسیده، پرهیز کنید.

 

دانلود مستقیم فیلتر شکن جدید For VPN

فیلتر شکن For VPN اخیراً معرفی شده و بسیار کم حجم است. نسخه‌ی 1.2 این برنامه فقط 2.2 مگابایت حجم دارد! FOr VPN امتیاز بالایی در گوگل پلی کسب کرده و تعداد دانلود آن نیز بسیار بالاست. اما امتیاز بالا و دانلود زیاد، تضمینی برای امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربر VPN نیست! بنابراین بهتر است در مورد این برنامه بیشتر تحقیق کنید.

اما اگر امنیت و حریم خصوصی برایتان مهم نیست و صرفاً ابزاری برای دور زدن تحریم سایت‌های خارجی علیه کاربران ایرانی لازم دارید، می‌توانید روی For VPN حساب باز کنید. رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و خلوت است و کار کردن با آن بسیار راحت است. با یک تپ کردن، اتصال به سرور وی پی ان برقرار می‌شود. لذا دانلود فیلتر شکن for vpn برای افراد مبتدی جالب است اما متأسفانه تنظیماتی برای انتخاب اپ‌هایی که از طریق وی پی ان به اینترنت دسترسی پیدا می‌کنند وجود ندارد و به همین ترتیب در نسخه‌های اولیه‌ی این برنامه، گزینه‌ای جهت انتخاب سرور VPN دیده نمی‌شود. لذا در آینده در مورد دانلود مستقیم for vpn جستجو کنید و این اپ را بروزرسانی کنید چرا که ممکن است امکانات جدیدی به آن اضافه شود.

دانلود مستقیم for vpn، فیلتر شکن جدید For VPN 1.3 آپدیت بهمن

دانلود مستقیم for vpn، فیلتر شکن جدید For VPN 1.3 آپدیت بهمن

دانلود مستقیم for vpn

همان‌طور که اشاره کردیم به دلیل محدودیت‌ها و قوانین، از ارایه کردن لینک دانلود فیلتر شکن زن زندگی آزادی که نام اصلی آن For VPN است، معذوریم. اگر برای کسب و کار و امور آموزشی و غیره به VPN جدید نیاز دارید، این برنامه را صرفاً از سایت‌های معتبر دانلود کنید و اطلاعاتی نظیر نسخه و حجم فایل APK را با اطلاعات نسخه‌ی رسمی مقایسه کنید. اگر دانلود فیلتر شکن از گوگل امکان‌پذیر است، بهتر است فقط از گوگل پلی استفاده کنید.

لینک‌های دانلود به دلیل دستور مقام قضایی غیر فعال شده است!

دانلود For VPN با لینک مستقیم، آخرین نسخه سه‌شنبه 6 بهمن

  • جدیدترین آپدیت سه‌شنبه 6 بهمن 1401
  • آخرین نسخه: For VPN 1.3
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-01-26 Time: 10:27:14
  • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-01-27 Time: 13:11:02

دانلود For VPN 1.3 با حجم ۲.۲ مگابایت