دیدن لست سین افراد در واتساپ بدون دو تیک آبی خوردن پیام‌ها امکان‌پذیر است. برای این کار نیازی به نصب برنامه اضافی نیست. البته می‌توانید لست سین یا آخرین بازدید خودتان را مخفی کنید که موضوع دیگری است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه لست سین واتساپ را فعال کنیم جستجو کنید.

موضوع این مقاله این است که چطور بدون برنامه دیدن لست سین واتساپ رایگان ، زمان آخرین بازدید را بررسی کنیم، آن هم بدون تیک آبی خوردن پیام‌ها. با ما باشید.

چک کردن لست سین واتساپ برای یک نفر با دو تیک نخوردن پیام در واتساپ

برای چک کردن زمان آخرین بازدید یا به زبان دیگر لست سین واتساپ در اندروید، ترفند ساده و خاصی وجود دارد که برای آیفون یا ویندوز کار نمی‌کند! اگر از اپ واتساپ برای آیفون یا ویندوز استفاده می‌کنید، در مورد برنامه خواندن پیام واتساپ بدون تیک خوردن یا برنامه‌هایی با قابلیت دیدن لست سین به صورت مخفیانه گوگل کنید. ضمناً از نصب کردن برنامه‌های متفرقه و ناشناخته خودداری کنید تا گوشی شما به ویروس و بدافزار آلوده نشود.

اما روش کار: ابتدا برنامه واتساپ را اجرا کنید و دقت کنید که چت مربوط به هیچ یکی از مخاطبین را باز نکنید. به جای تب کردن روی چت‌ها، روی عکس پروفایل طرف مقابل تپ کنید. به این ترتیب صفحه وضعیت وی ظاهر می‌شود و هیچ پیامی خوانده نمی‌شود!

برای دیدن زمان لست سین به برنامه دیدن لست سین واتساپ رایگان نیازی نیست چرا که می‌توانید روی آیکون i تپ کنید. با تپ روی این آیکون، اطلاعات کاربر ظاهر می‌شود که در آن زمان آخرین بازدید نیز موجود است.

چگونه لست سین واتساپ را بدون تیک آبی خوردن پیام چک کنیم؟

در پایان با ژست حرکتی به چپ، به صفحه قبل یعنی صفحه‌ی چت‌ها برگردید.

چگونه لست سین واتساپ را بدون تیک آبی خوردن پیام چک کنیم؟

با این ترفند ساده، لست سین یا زمان آخرین بازدید واتساپ را چک کرده‌اید و نیازی به برنامه و اپ خاص برای دو تیک نخوردن پیام در واتساپ نیست.

برای خواندن پیام واتساپ بدون انلاین شدن نیز ترفند و برنامه‌ی خاصی وجود دارد که مبتنی بر استفاده از نوتیفیکیشن‌های واتساپ است. به عبارت دیگر بدون اینکه صفحه‌ی پیام را باز کنید، از بخش نوتیفیکیشن آرشیو تهیه می‌شود و در نتیجه چک کردن پیام‌ها بدون دو تیک آبی خوردن امکان‌پذیر است.

برای سایر امور نظیر مخفیانه چک کردن وضعیت واتساپ نیز ترفندها و برنامه‌هایی وجود دارد. کافی است در مورد برنامه چه کسانی وضعیت واتساپ ما را مخفیانه چک میکنند، جستجو کنید. می‌توانید از برنامه‌ی Unseen نیز استفاده کنید.