یکی از اپ‌های آموزش پیانو و گیتار در اندروید، Yousician نام دارد. در این اپ تعداد زیادی ویدیوی آموزشی، درس و تمرین و بازی پیش‌بینی شده که کاربر مبتدی را تدریجاً به یک موسیقی‌دان معمولی تبدیل می‌کند. می‌توانید آوازخوانی و نوت‌خوانی و نواختن صحیح نوت‌های پیانو و گیتار را به راحتی و با میکروفون دیوایس اندرویدی تمرین کنید. این اپ مثل در نقش یک استاد ساده، به کار شما گوش می‌دهد و سریعاً در مورد زمان‌بندی و نوت‌ها بازخورد می‌دهد.

در ادامه با اپلیکیشن یوزیشن یا به عبارت دیگر یوسیزین بیشتر آشنا می‌شویم. برای دانلود جدیدترین نسخه‌ی آن با لینک مستقیم و یا از گوگل پلی به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

این روزها یاد گرفتن موسیقی به لطف اپلیکیشن‌های موبایل ساده‌تر از گذشته است و دیگر نیازی به شرکت در کلاس‌های حضوری و استفاده از نوت‌هایی که روی کاغذ چاپ شده نیست. حتی حرفه‌ای‌ها هم برای برخی امور از اپلیکیشن‌های موبایل استفاده می‌کنند. یکی از اپ‌های محبوب در عرصه‌ی یادگیری نواختن پیانو، گیتار، بیس، اوکلول و حتی تمرین آوازخوانی، اپلیکیشن Yousician است. نام این اپ ترکیبی از واژه‌ی You و Musician به معنای تو و موسیقی‌دان است و تلفظ صحیح آن، یوزیشن و تلفظ مصطلح آن یو+موسیزین یا یوسیزین است. این اپ در حقیقت به کاربر کمک می‌کند که هر چه سریع‌تر نوت‌ها و نواختن سازها را یاد بگیرد. در این اپ می‌توانید نواختن نمونه‌های متعدد آهنگ‌ها را یاد گرفته و تمرین کنید.

بیش از ۱۵۰۰ تمرین و درس و صدها ویدیوی آموزشی برای آموزش مهارت‌های موسیقی در این اپلیکیشن ارایه می‌شود. یادگیری کوردها (آکورد)، خواندن نوت از صفحات موسیقی، شیوه‌ی صحیح انگشت‌گذاری و نواختن ملودی و غیره همگی در این اپلیکیشن پیش‌بینی شده است. حتی می‌توانید تمرین کنید که درست و دقیق روی موسیقی موردعلاقه‌ی خویش بخوانید.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های Yousician

 • در این اپ می‌توانید نواختن چند ساز شامل پیانو و گیتار را تمرین کنید. تمرین آوازخوانی نیز با تپ روی Singing آغاز می‌شود.

دانلود اپ آموزش گیتار، پیانو Yousician 4.78.0 آپدیت تیر

 • Yousician از طریق میکروفون گوشی یا تبلت شما، به آوازخوانی یا صدای پیانو و گیتار شما گوش می‌دهد و سریعاً فیدبک ارایه می‌کند تا متوجه شوید که زمان‌بندی و نوت شما صحیح است یا خیر.
 • در اپلیکیشن یوسیزین درس‌ها و تست‌های سرگرم‌کننده و چالش‌برانگیز به صورتی تنظیم شده که از کاربر مبتدی، موسیقی‌دان نیمه‌حرفه‌ای و حتی حرفه‌ای بسازد.

دانلود اپ آموزش گیتار، پیانو Yousician 4.78.0 آپدیت تیر

دانلود اپ آموزش گیتار، پیانو Yousician 4.78.0 آپدیت تیر

 • صدها موسیقی برای تمرین در این اپ موجود است که می‌توانید با توجه به سطح مهارت خود، برخی را انتخاب کنید و نواختن را تمرین کنید.
 • اگر زمان آزاد شما کم باشد، می‌توانید حتی روزانه فقط ۱۰ دقیقه برای تمرین موسیقی اختصاص بدهید و این اپ باز هم تمرین مناسبی برای شما ارایه می‌کند.

دانلود اپ آموزش گیتار، پیانو Yousician 4.78.0 آپدیت تیر

دانلود اپ آموزش گیتار، پیانو Yousician 4.78.0 آپدیت تیر

 • بیش از ۱۵۰۰ درس، بازی و تمرین در یوسیزین موجود است. درس‌ها مرحله به مرحله شما را هدایت می‌کنند و توسط گروهی از اساتید خلاق موسیقی در سراسر جهان طراحی شده‌اند.
 • بهتر است همزمان با تمرین، تئوری موسیقی و نوت‌خوانی را یاد بگیرید. Yousician با نمایش گرافیکی و زیبای نوت‌ها، کار را ساده می‌کند.

دانلود اپ آموزش گیتار، پیانو Yousician 4.78.0 آپدیت تیر

دانلود اپ آموزش گیتار، پیانو Yousician 4.78.0 آپدیت تیر

تغییرات آخرین نسخه Yousician

بهینه‌سازی عملکرد و رفع مشکلات جزئی

دانلود Yousician

 • برای اندروید: ۶ به بعد
 
   

دانلود Yousician با لینک مستقیم، آخرین نسخه دوشنبه 5 تیر

 • جدیدترین آپدیت دوشنبه 5 تیر 1402
 • آخرین نسخه: Yousician 4.78.0
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-26 Time: 17:38:31
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-06-28 Time: 23:42:49