جیمیل یکی از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین سرویس‌های ایمیل است. این روزها با ایجاد حساب کاربری در سایت Gmail می‌توانید از بسیاری از خدمات آنلاین گوگل مثل Google Drive و Google Maps و Google Docs و بسیاری دیگر استفاده کنید. حتی می‌توانید اطلاعات مخاطبین و پسوردهای ورود به سایت‌ها را در حساب گوگل ذخیره کرده و با وسایل دیگری که متصل به یک حساب کاربری جیمیل است، همگام‌سازی کنید. به عبارت دیگر حساب کاربری جیمیل به حساب کاربری گوگل تغییر کرده است.

اپلیکیشن Gmail برای اندروید، یکی از اپ‌های برتر در عرصه‌ی مدیریت ایمیل است. در ادامه با امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن جیمیل بیشتر آشنا می‌شویم. برای دانلود جیمیل با لینک مستقیم و همین‌طور از گوگل پلی به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

اگر به فکر دانلود جیمیل برای کامپیوتر با لینک مستقیم هستید، نیازی به جستجو نیست چرا که جیمیل برای کامپیوتر به صورت یک برنامه تحت وب در دسترس عموم است. به عبارت دیگر برای چک کردن ایمیل‌های دریافتی در ویندوز، لینوکس، مک‌او‌اس و همین‌طور اندروید و iOS می‌توانید یکی از مرورگرهای اینترنت نظیر گوگل کروم را اجرا کرده و به سایت جیمیل مراجعه کنید. رابط کاربری جیمیل در حال حاضر بر اساس زبان طراحی متریال طراحی شده که بسیار ساده و خلوت است و استفاده کردن از آن نسبت به اغلب سرویس‌های ایمیل، ساده‌تر است.

در گوشی و تبلت، استفاده از اپ جیمیل ساده‌تر از سایت جیمیل است. برای دانلود جیمیل با لینک مستقیم به انتهای صفحه مراجعه فرمایید. دانلود جیمیل برای اندروید به صورت فایل apk امکان‌پذیر است اما اگر آیفون یا آیپد دارید، به اپ استور اپل مراجعه فرمایید.

در اندروید و iOS می‌توانید از اپلیکیشن موبایل Gmail استفاده کنید. در این صورت رابط کاربری باز هم بهتر و ساده‌تر می‌شود. در تبلت‌ها لیست ایمیل‌ها در کنار صفحه و محتوا در سمت راست نمایش داده می‌شود اما در گوشی‌ها زمانی که جیمیل را اجرا می‌کنید، صرفاً یک لیست ساده نمایان می‌شود که شبیه به اپ‌های پیام‌رسان است. می‌توانید با حرکت جاروبی به چپ و راست، کارهایی مثل آرشیو یا دیلیت کردن ایمیل‌ها را به سرعت انجام دهید.

دانلود جیمیل با لینک مستقیم Gmail 2023.05.28.540443362 آپدیت تیر

زمانی که حساب کاربری در سرویس جیمیل ایجاد می‌کنید، گوگل ۱۵ گیگابایت فضای ابری رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد که برای آپلود کردن انواع فایل نظیر عکس و ویدیو و داکیومنت و همین‌طور ذخیره کردن فایل‌های گوگل داکس و گوگل شیتس و غیره کاربرد دارد.

قبل از دانلود جیمیل با لینک مستقیم، بهتر است ویژگی‌ها و امکانات اپ جیمیل برای اندروید را بررسی کنیم.

ویژگی‌ها و امکانات Gmail

 • اپلیکیشن و سرویس جیمیل به صورت خودکار ایمیل‌های دریافتی را دسته‌بندی می‌کند. به عنوان مثال ایمیل‌های دریافتی از سایت‌های شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و توییتر در دسته‌ی Social قرار می‌گیرد و ایمیل‌هایی که اطلاعیه‌ی بروزرسانی محسوب می‌شوند، در دسته‌ی Update قرار می‌گیرد. لذا اینباکس همیشه خلوت و مرتب می‌ماند.
 • جیمیل ایمیل‌های اسپم یا به زبان فارسی هرزنامه را به صورت خودکار شناسایی کرده و به دسته‌ی اسپم می‌فرستد. اگر ایمیل‌های دریافت از یک آدرس را همواره سریع دیلیت کنید، پس از مدتی هوش مصنوعی جیمیل وارد عمل شده و این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهد. البته می‌توانید ایمیل‌های اسپم جدید را گزارش کنید!
 • در اپلیکیشن جیمیل قابلیت افزودن چند آدرس جیمیل و به عبارت دیگر چند حساب کاربری گوگل وجود دارد. می‌توانید ایمیل‌های دریافتی همه‌ی حساب‌ها را در یک مکان مدیریت کنید.

دانلود جیمیل با لینک مستقیم Gmail 2023.05.28.540443362 آپدیت تیر

دانلود جیمیل با لینک مستقیم Gmail 2023.05.28.540443362 آپدیت تیر

 • با حرکت جاروبی از ضلع سمت چپ صفحه به سمت راست، منوی کشویی جیمیل ظاهر می‌شود که در آن دسته‌بندی‌های ایمیل‌ها و برچسب‌ها وجود دارد. به عنوان مثال با تپ روی Stared می‌توانید ایمیل‌هایی که ستاره‌دار کرده‌اید را ببینید و با تپ روی Sent می‌توانید ایمیل‌های ارسال شده را مشاهده کنید.
 • با حرکت جاروبی به سمت چپ یا راست در لیست ایمیل‌ها، می‌توانید اعمالی مثل Snooze یا Archive و یا Delete را به سرعت انجام بدهید. نوع عمل در تنظیمات قابل تغییر است.
 • با تپ روی ایمیل‌ها، محتوای کامل ایمیل نمایش داده می‌شود. اگر ایمیل اسپم یا آلوده به ویروس و بدافزار به نظر می‌رسد، می‌توانید روی Report as Spam یا Report as dangerous تپ کنید تا به عنوان اسپم و ایمیل خطرناک به گوگل گزارش شود.
 • جیمیل نسبت به بسیاری از سرویس‌ها و اپ‌های ایمیل، عملکرد هوشمندانه‌تری دارد. به عبارت دیگر با توجه به سوابق شما در مواجهه با ایمیل‌های دریافتی از آدرس‌های مختلف، حدس می‌زند که آیا ایمیل اسپم یا آلوده یا صرفاً یک خبرنامه و اطلاعیه‌ی غیرمهم است یا خیر.

دانلود جیمیل با لینک مستقیم Gmail 2023.05.28.540443362 آپدیت تیر

دانلود جیمیل با لینک مستقیم Gmail 2023.05.28.540443362 آپدیت تیر

گوگل جیمیل را مرتباً بروزرسانی می‌کند و دانلود نسخه جدید جیمیل برای نسخه‌های جدید اندروید امکان‌پذیر است. در اندروید 4 یا اندروید 5 و نسخه‌های قدیمی‌تر، نسخه‌های جدید جیمیل نصب نمی‌شود. بهتر است اندروید گوشی یا تبلت را ارتقا دهید تا مشکلات امنیتی و مشکل سازگاری با اپلیکیشن‌های جدید، رفع شود. در غیر این صورت می‌بایست در مورد دانلود جیمیل قدیمی برای اندروید یا دانلود جیمیل برای اندروید 5 سرچ کنید و شاید نسخه‌ی مناسبی پیدا کنید. 

تغییرات آخرین نسخه‌ی جیمیل

رفع مشکلات جزئی و بهینه‌سازی عملکرد

دانلود جیمیل برای اندروید

 • برای اندروید: ۶.۰ و بالاتر
   

دانلود Gmail با لینک مستقیم، آخرین نسخه یکشنبه 4 تیر

 • جدیدترین آپدیت یکشنبه 4 تیر 1402
 • آخرین نسخه: Gmail 2023.05.28.540443362
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی فایل اپ: Date: 2023-06-25 Time: 20:50:08
 • تاریخ و ساعت بروزرسانی صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 01:29:44