گوناگون

دانلود MX Player اندروید، بهترین ویدیو پلیر، نسخه جدید (آپدیت امروز)

دانلود MX Player‌ که یکی از بهترین پلیرهای ویدیو برای اندروید است، به همه‌ی کاربران توصیه می‌شود. این پلیر به قدری محبوب است که برخی کاربران به فکر دانلود MX Player برای کامپیوتر می‌افتند در حالی که این پلیر مختص اندروید است. دقت کنید که این ویدیو پلیر به صورت رایگان منتشر شده ولیکن تبلیغات در آن نمایش داده می‌شود. با پرداخت و خرید نسخه پرو، تبلیغات حذف می‌شود.

در ادامه به معرفی و امکانات MX Player می‌پردازیم. برای دانلود ام ایکس پلیر با لینک مستقیم به بخش پایانی مراجعه فرمایید.

دانلود PicsArt با لینک مستقیم، هک شده و کامل، نسخه جدید (آپدیت امروز)

برنامه PicsArt شاید بهترین برنامه ادیت عکس حرفه ای برای اندروید باشد که به دلیل سادگی رابط کاربری و امکانات کامل و متنوع، بسیار محبوب است. به عبارت دیگر Picsart Photo Studio‏ برنامه ویرایش عکس همه کاره رایگان برای اندروید محسوب می‌شود. برای آشنایی بیشتر با امکانات و ویژگی‌های Picsart به ادامه مطلب توجه فرمایید.

دانلود برنامه PicsArt برای اندروید از گوگل پلی امکان‌پذیر است اما برای دانلود PicsArt هک شده که همه‌ی امکانات آن فعال است و نیازی به خرید نسخه پولی نیست، می‌توانید به بخش پایانی مراجعه کنید.

دانلود بهترین برنامه دانلود از یوتیوب برای اندروید، نسخه جدید (آپدیت امروز)

اسنپ تیوب برنامه‌ای برای دانلود از یوتیوب و اینستاگرام است و شاید بهترین برنامه دانلود از یوتیوب برای اندروید، این اپلیکیشن ساده و کاربردی باشد. برای دانلود از یوتیوب در اندروید و هر سیستم عامل دیگری می‌توانید از سایت‌هایی که لینک مستقیم ویدیوهای یوتیوب را استخراج می‌کنند استفاده کنید اما Snaptube اپ ساده‌تری است. کافی است صفحه موردنظر در یوتیوب را باز کنید و آن را با دکمه‌ی اشتراک گذاری یا Share به اپ Snaptube بفرستید. اسنپ تیوب لینک مستقیم ویدیو را شناسایی کرده و دانلود ویدیو آغاز می‌شود.

برای دانلود بهترین برنامه دانلود از یوتیوب برای گوشی اندروید و در واقع دانلود Snaptube با لینک مستقیم به انتهای صفحه مراجعه کنید. لینک دانلود نسخه VIP اپ Snaptube و همین‌طور آخرین نسخه بتا این برنامه را در ادامه مطلب ارایه می‌کنیم.

آخرین دیدگاه‌ها
۲۰۰ دیدگاه و پاسخ آخر