نکته و ترفند

چگونه لست سین واتساپ را بدون تیک آبی خوردن پیام چک کنیم؟

دیدن لست سین افراد در واتساپ بدون دو تیک آبی خوردن پیام‌ها امکان‌پذیر است. برای این کار نیازی به نصب برنامه اضافی نیست. البته می‌توانید لست سین یا آخرین بازدید خودتان را مخفی کنید که موضوع دیگری است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه لست سین واتساپ را فعال کنیم جستجو کنید.

موضوع این مقاله این است که چطور بدون برنامه دیدن لست سین واتساپ رایگان ، زمان آخرین بازدید را بررسی کنیم، آن هم بدون تیک آبی خوردن پیام‌ها. با ما باشید.

آموزش فعال سازی اسکرین رکوردر سامسونگ و شیائومی و غیره و حل مشکل ضبط صدا و سیاه شدن صفحه

گوگل در طراحی اندروید 11، قابلیت فیلم برداری از صفحه یا به زبان دیگر اسکرین ریکوردینگ است را به عنوان یک ویژگی پیش‌فرض به اندروید اضافه کرده چرا که بسیاری از افراد به آن نیاز دارند و همیشه در مورد بهترین اسکرین رکوردر اندروید برای بازی یا برنامه فیلم برداری از اپ ها سوال و تحقیق می‌کنند. البته بعضی از سازندگان گوشی و تبلت اندروید، از چند سال پیش این قابلیت را با ارایه کردن یک برنامه اختصاصی، در محصولات پیاده‌سازی می‌کردند اما متأسفانه در همه‌ی گوشی‌ها و تبلت‌ها، چنین برنامه و گزینه‌ای وجود ندارد.

با اقدام مفید گوگل از این پس نیازی به دانلود برنامه ضبط فیلم از صفحه گوشی نیست. در ادامه به این موضوع می‌پردازیم که چگونه باید از این قابلیت اندروید استفاده کرد و نحوه فعال سازی اسکرین رکوردر سامسونگ اندروید ۱۱  یا سایر گوشی‌ها با اندروید جدیدتر از ۱۱، چگونه است.

چگونه از ویروسی شدن و هک شدن گوشی جلوگیری کنیم؟

زمانی که گوشی بی‌دلیل داغ می‌شود، کندتر از قبل عمل می‌کند، اپ‌هایی به صورت خودکار باز می‌شوند یا دانلود و نصب می‌شوند، شک می‌کنیم که گوشی ویروسی و شاید هک شده است. با جستجو در مورد علائم هک شدن گوشی و مشورت با افراد متخصص می‌توان مطمئن شد که آیا ویروس و بدافزار روی گوشی نصب شده یا خیر.

اما قبل از اینکه به نشانه های ویروسی شدن گوشی سامسونگ و شیائومی و هوآوی و سونی و غیره نیاز پیدا کنید، بهتر است با روش‌های ویروسی شدن گوشی آشنایی داشته باشید و جلوی ویروسی شدن را بگیرید. به همین ترتیب به جای جستجو در مورد کد لغو هک گوشی و روش ریست فکتوری یا فلش زدن رام گوشی، می‌توانید پیشگیری کنید و با رعایت نکات امنیتی، مانع هکرها بشوید.

در ادامه مطلب به روش‌های نفوذ گوشی و فراهم شدن دسترسی برای هکرها می‌پردازیم. با ما باشید.

آخرین دیدگاه‌ها
۲۰۰ دیدگاه و پاسخ آخر